Batman'da Trabzonspor'un galibiyeti böyle kutlandı

Trabzonspor Türkiye Kupası'nda finale çıkarken bordo mavili taraftarlar yurdun her yanında zaferi kutladı

Trabzonspor 17.06.2020, 10:42

Haber61 Spor Servisi

Türkiye Kupası’nda Trabzonspor Fenerbahçe’yi yarı finalin iki ayağında da mağlup ederek adını finale yazdırdı.

Bordo mavili ekibin İstanbul’da 3-1 kazandığı maçın ardından taraftarlar yalnızca Trabzon’da değil Türkiye’nin dört bir yanında doyasıya final sevincini yaşadılar.

Batman’da da Trabzonspor Taraftarları Derneği’nde maçı takip edenler galibiyetin ardından kutlama yaptılar.

Batman’daki taraftarlar asıl kutlamanın şampiyonluk kupası geldiğinde olacağını ifade ettiler. 

Haber61 yazarı Ahmet Külekçi’nin de ziyaret ettiği Trabzonspor Taraftlar Derneği’ne Batman’ın Trabzonlu valisi Hulusi Şahin de destek oluyor.

Batman'da Trabzonspor'un galibiyeti böyle kutlandıTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Temel 1 yıl önce
Adamsınız can kardeslerim
Hakan Sevinç 1 yıl önce
Beğenmeyen ( Yanlışlıkla olmadıysa tabi ) dangoz, Batman ili olması mı seni rahatsız etti ? Bak ben de Van'lıyım, senin gibi 100 taraftar müsveddesini cebimizden çıkarırız eyvAllah.
Giresunlu 1 yıl önce
Sen bakma eksi verene vanli kardeşim bu takim her ilden taraftara sahip buyuk bir takim arada bunu kavrayamayan dar kafali arkadaslari da icimizde eritecegiz evellAllah
Hakan Sevinç 1 yıl önce
EyvAllah güzel Giresun'lu kardeşim, Trabzonspor'u desteklemeyi sadece futbol olayı olarak görüp, bu takımı ise sadece bir ilin, bölgenin veya ülkenin takımı olarak görmek, (ki bence daha ötesidir) hele hele kendini ve en iyisinin kendi değerlerinden başkası olmadığını düşünen bu insancıkları hem eriteceğiz hem de daha önemlisi içimize almayarak şanımıza yakışır taraftar kitlesini daha ileriye taşıyacağız inşaAllah. Yanılmıyorsam yorumu tek beğenmeyen şahıs da Trabzonspor'u babasının malı zanneden bu arkadaş. Başta Giresunlu kardeşim olmak üzere tüm spor ahlâk ilkelerine harfiyen ( bedelini de ağır ödemesine rağmen) uyan, Türkiye'nin tek büyük süper ligi takımı taraftarlarına saygılarımı sunarım. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@