7m

7m

hyundai

tamfinans

Başkan Zorluoğlu'ndan şampiyonluk açıklaması "Şehri süslemek için komisyon oluşturduk"

Trabzonspor Büyükşehir Belediye başkanı Murat Zorluoğlu'ndan Trabzonspor - Konyaspor maçı öncesi açıklama.

Trabzonspor 13.02.2022, 19:07
Başkan Zorluoğlu'ndan şampiyonluk açıklaması "Şehri süslemek için komisyon oluşturduk"

Trabzonspor’un Konyaspır’u ağırlayacağı maç öncesinde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Akyazı’da Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayı değerlendiren Murat Zorluoğlu Önemli bir maç. Şehir her zamanki gibi cıvıl cıvıl.  Bu maçta çok ümitliyim. Maçı alıp bu işi şampiyonluğa yaklaştıracağımızı düşünüyorum.” Dedi.

Geçen hafta Kıbrıs’ta gerçekleştirilen hamsi festivalini anlatan Zorluoğlu “Kıbrıs’taki hamsi festivali çok önemli. Onun önemini anlayamayan bazıları var tabi Trabzon’da. Kıbrıs meselesi bizim milletimiz için çok büyük bir dava. Kıbrıs ile Trabzon arasında çok önemli ilişkiler var. Orada göç etmiş 30-40 bin kişi var Karadenizli. Bu tür sosyal aktiviteler insanları birbirine yaklaştırır. Bundan sonra da büyüterek devam ettirmek istediğimiz bir etkinlik. Kasımpaşa maçını da oradaki hemşerilerimizle izledik. İyi bir organizasyon oldu arttırarak devam edeceğiz.” Dedi.

Trabzonspor şampiyonluğa giderken şehrin süslenmesiyle ilgili soruyu yanıtlayan Murat Zorluoğlu “Biz çok erken davranmak istemedik. Bu maçla birlikte şampiyonluğu daha çok yaklaşacağız. Bir komisyon oluşturduk. Herkesin hoşuna gidecek birkaç dokunuşumuz olacak. Şehrimizi şampiyonluğa inşallah hazırlayacağız. “ ifadelerini kullandı.


Yorumlar (5)
VATANDAŞ 3 ay önce
şehri süslemek için komisyon oluşturacağınıza mahallelerde kazdığınız yerleri kapatın sayın başkan sizin işiniz futbol değil belediye başkanlığı
samet61 3 ay önce
keşke teşekkür etmeyide bilseniz... alt yapı bi belediyenin yapabileceği en nankör işdir. yapılan yatırım yer altında olduğundan görülmez o yüzden kimse bu topa girmek istemez. O yüzden nankörlük yerine adamın verdiği savaşın ve emeğin hakkın verelim.
MISAFIR 3 ay önce
Kesinlikle katılıyorum şehirde asvalt yola hasret kaldık heryer delik desik
haci 3 ay önce
Çok doğru yazdın kardeşim, sen belediyeye bak senin futbolla ne işin var, eksiklerinizi TS üzerinden gizlemeyin
Şampiyon Trabzon 3 ay önce
Hemen nifak tohumları atın ortaya ne güzel işte şehir süsleniyor yıllardır hasret sampiyonluha şehir ne gerekiyorsa yapılsın yapandan yaptirandan katkısı olan herkes çok teşekkürler yüreğinize sağlık
Her şehirde olduğu gibi trabzon'umuzunda sıkıntıları var
4. 4 Luk bir şehir olabilirmi olamaz
Olsada bu zihniyetler oralarada birşeyler bulurlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@