7m


7m

hyundai

Başkan Trabzonspor'un Samet Akaydın teklifini açıkladı

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Trabzonspor'un Samet Akaydın teklifini açıkladı

Trabzonspor 11.02.2022, 20:08
Başkan Trabzonspor'un Samet Akaydın teklifini açıkladı

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak,  ara transfer döneminde adı Trabzonspor ile anılan Samet Akaydın ile ilgili konuştu.

Trabzonspor'un teklifini doğrulayan Sancak şöyle konuştu;

“Trabzonsporlu taraftarlardan biraz eleştiri geldi bana. Samet’i istediler bizden. Şimdi Samet yerli bir defa. Onu verdiğin zaman yerli stoper yok. Yabancı alman lazım. İyi bir yabancı stoperin bugünkü fiyatı en az 1.5-2 milyon Euro. Samet’e 3 milyon Euro bonservis verdim. Sonra araya girdiler 2 milyona düştüm şampiyonluk primi istedim 500 bin Euro. 2.5 milyon. Aslında 14 ayda alacağın stopere vereceğin para yani. O gözle bakıldığı zaman zarar oluyor. Bize 2 oyuncu önerdiler. Abdülkadir Parmak ile Yusuf Sarı. İyi oyuncular. İşimize de yarardı. Onları verelim üzerine de 750 bin Euro verelim dediler. Bakıyorsun ikisine 1 senede ödeyeceğimiz para 17 milyon. Zaten alacağın 750 bin Euro 11-12 milyon yapıyor. Siirtli’ye sormuşlar. 2 kere 2 kaç eder diye. Alacak mısın satacak mısın demiş. Matematiği biliyoruz yani. olmadı. Futbolcu gitmek istiyordu, ben de gitmesini istiyordum. Ancak kendisine söyledim. Ben seni ucuz, değersiz göndermem. Değerini verirlerse ancak gidebilirsin. Yoksa bir futbolcu gitmek isterse ben gönderirim ama gitmek istiyor diye kalkıp değerinden ucuza verecek oyuncum yok."

Skorer


Yorumlar (4)
mehmet ali pehlivan 4 ay önce
üc büyütülmüşler isdese ucak biletinide alırdın başkan
Erdem 4 ay önce
Mevkileri farklı olsa dahi, bence Samet, Parmakdan iyi bir oyuncu değil. Fakat futbol oynayan ve Sameti bilen arkadaşlar kıyaslamayı benden daha iyi yapabilir. Bana göre Egemen çok sağlam defanstı Sametin ileride onun performansına gelebileceğini zannetmiyorum. Bize Egemen gibi sağlam bir oyuncu lazım ama nasıl genç yaşta keşfederiz yada yetiştiririz işte o çok zor ama imkansız değil.
ayan 4 ay önce
yav he neymıs bu samet ya
ali 4 ay önce
adamin hesabina bak, neymis onlara verecegimiz para 17 milyon. Yok bedava oynayacaklar. Maaslarini da biz ödeyelim, istermisin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@