Başkan Ağaoğlu da Mbia'yı yalanladı

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, Mbia transferinin yalan olduğunu duyurdu

Başkan Ağaoğlu da Mbia'yı yalanladı

Haber61'in günler öncesinden yazarak okurlarını uyardığı ve Mbia'nın Trabzonspor'a transfer olacağı yönündeki iddiaların bir algı operasyonu olduğunu duyurmasının ardından Başkan Ahmet Ağaoğlu da açıklama yaptı. Ağaoğlu bu iddianın gerçek dışı olduğunu ve bir algı operasyonu olduğunu söyledi.

Bordo mavili ekibin başkanı Ağaoğlu Mbia'yı kastederek " Eski bir oyuncumuz için sosyal medyada, gelsin,alsınlar, haber gönderdi, cevap bekliyormuş filan gibi şeyler yazılıyor. Bu tür algı operasyonlarına gelmeyin. Özellikle Onazi'nin sakatlanmasından sonra bunlar arttı. Biz transfer yapacaksak bunlara bakıp yapmayız. Sosyal medyanın gazına gelmeyiz." ifadelerini kullandı.

Haber61'in yaptığı o uyarı;

Mbia

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 10:37


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
?
? - 1 hafta Önce

başkanım ne derse doğrudur yürü başkanım arkandayız.....

Murat
Murat - 1 hafta Önce

Madem öyle hemen TS hesabına en azgariden bir bedel yatirda yönetim transfer yapsın

sifteri
sifteri - 1 hafta Önce

onazinin yerini dolduracak adama alacakmısınız? ibb maçı bir nevi şampiyonluğu oynayıp oynamayacağını belirleyecek. rakipler bu yıl geride kaldılar. fırsattır. yüklenmeniz lazım. boş laf üretmeyin

?
? @sifteri - 1 hafta Önce

buyrun efenim başkanlık orda gelin cebiniz dolu olarak istediğiniz adamı veya adamları alın.....belkide kombine bile almayan adamlar burada akıl verip durmasın ???

Mehmet 61
Mehmet 61 @sifteri - 1 hafta Önce

Tamam baskan, emrin olur

Şehzade
Şehzade - 1 hafta Önce

Bizde onu diyoruz başkan sosyal medyadan çok etkileniyorsun doğru olanı yap

Batuhan
Batuhan - 1 hafta Önce

Siyasetçi değilsin Trabzonspor başkanısın..! Burak’ı alacak parayı darphaneler basmadı dıyeceksin Burak ı cebinden para verip göndereceksin 8.400 alacakmıssın BJK den 10.400 Burak’a ödeyeceksin fıkra gıbı:)

banner443