7m

Çapkınoğlu

Bakasetas’tan Egemen Korkmaz'a veda!

Trabzonspor’un yıldızı Bakasetas’tan Egemen Korkmaz mesajı geldi.

Trabzonspor 27.06.2022, 16:22
Bakasetas’tan Egemen Korkmaz'a veda!

Haber61 - Spor Servisi / Trabzonspor’un yıldız ismi Bakasetas, yardımcı antrenörlerden Egemen Korkmaz için veda mesajı yayınladı.

Bordo mavi takımda önümüzdeki sezon görev yapmayacağı haberini ilk olarak Haber61’in duyurduğu Egemen Korkmaz için Bakasetas mesaj yayınladı.

Yıldız isim mesajında “Fantastik karakter. Her şey için teşekkürler” mesajın paylaştı.

Bu paylaşım Korkmaz’ın kesin olarak Trabzonspor’dan ayrıldığı olarak algılandı.

Egemen Korkmaz için daha önce de Abdullah Avcı açıklama yapmış, sorunun Trabzonspor’dan kaynaklanmadığını ve henüz kesinleşen bir durum olmadığını belirtmişti.


Yorumlar (5)
Yiğit 2 ay önce
Vefa borcumu ödedim ve gidiyorum kısacası dedi. EyvAllah Egemen keşke herkes senin gibi olsa.
Ts28 cevap 2 ay önce
@TS28 kumda oyun kur sen. Sen şuan para için çalışmıyorsun zaten hayır hasenat işi yapıyorsun dimi ? kafaya bak hele . Sonuç olarak bu işde bir meslek ve adamlar parasını kazanıyor. Neresi fazla para verirse oraya gidersin her işte olduğu gibi.
egemen 2 ay önce
egemenin karakterine sahip çok az oyuncu var. tam bir takım abisi karakteriydi. oyuncuyken de severdim. yolun açık olsun.
TS28 2 ay önce
akla bak ne vefası be (!) bjkda ben gavurum paramı verin diyen kişiden ne vefası bekliyon
Erdem 2 ay önce
Atiba ve Yattaradan ilham alıp futbolculuğa mı geri dönecek yoksa ? Aslında sağ ayaklı olsa idi tam aradığımız sağ stoper bizde futbolcu olarak neden olmasın diyebilirdik ama ne yazık ki değil. Tam Avcı Hocanın istediği yaşta pardon tecrübede futbolcu olurdu geri dönmeyi kabul etse. Neyse şaka bir yana ayrılırsa yolu açık olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@