Bakasetas'tan Abdülkadir Ömür'e destek

Trabzonspor'da Bakasetas maç sonunda konuştu

Trabzonspor 18.09.2021, 18:23
Bakasetas'tan Abdülkadir Ömür'e destek

Trabzonspor’un 1-0’lık Kasımpaşa galibiyeti sonrasında golün sahibi Anastasios Bakasetas açıklamalarda bulundu.

Bakasetas şöyle konuştu;


Galiba bu stadda ve bu rakibe karşı oynamayı seviyorum. Çok mutluyuz galibiyet için. İçi bir takıma karşı mücadele göstermeye çalıştık. Son beraberlik sonrasında bir reaksiyon göstermemiz gerekiyordu. Kısa süre sonra yeni bir maçımız olacak, dinlenip o maça hazırlanmaya çalışacağız.

Son maçla alakalı olarak bir şeyler söylemek istiyorum. Takım arkadaşımız Abdülkadir Ömür ile ilgili. Trabzonspor taraftarlarının gözünde Trabzonsporlu futbolcular dünyanın en iyileri. Onlar bizden ne kadar yüksek beklentileri olduğunun farkındayım. Taraftarlardan ricam, zor anlarda biraz daha destek olmaları. Onların desteğine çok ihtiyacımız var. Bu uzun yolda bazen tökezleyebilir bazen kötü maçlar çıkarabiliriz. Hepimiz Trabzonspor’un iyiliği için buradayız. Hedefleri gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Zor onlarda daha çok destek vermelerini rica ediyorum.


Yorumlar (11)
Bafrali 1 ay önce
Bizim traftara insan hiç öyle der mi. Aaaa cok ayıp. Bayılırlar yerden yere vurmaya.
61 1 ay önce
Bakasetas çözmüş taraftarı en ufak beraberlik vb de vurun abalıya diye bekleyenler olduğunu onun için diyor ki tökezleme olursa yerden yere vurmayın destek olun 1 2 maçla lig de bitmiyor bir şey olmuyor diyor.sezon sonuna kadar destek istiyor. Taraftarlıgı hatırlatıyor.
Horyanlı Kazım 1 ay önce
Güzel olan üç puan,
Mantıksız 1 ay önce
Trabzonspor Taraftarlarının hastalık teşhisini bir Türk değil de, Yunanlı koydu !!Çok ilginç ama gerçek. Tebrikler Bakas..
OGRETMEN 1 ay önce
Abdülkadir bugün takımın en iyilerindendi..İlk defa bu denli çabuk ve mücadeleci oynadı. Tebrikler Abdüş ..
Çöpçü 1 ay önce
Füzeci Baka şu bizim balon Ömür'e de şut atmayı öğretsen.Bence fizik gücü zayıf.2 kere gol atabilirdi zayıfca üstüne vurdu her zaman ki gibi.
Vatandaş 1 ay önce
Nwakaeme de iki kez şut çekti kalecinin üzerineBugün kaleci iyiydi
Zorlu 1 ay önce
Baketesats bizdeki çok bilmiş yerli düşmanı sözüm ona taraftarlar senin ne dediğini anlayacak kapasitede değiller. Onlar ancak bağırıp çağırmanın, küfür, hakaret etmenin taraftarlık olduğunu sanırlar. Dikkat et bir müddet sonra sana da sallarlar.
serkan 4 hafta önce
Arkadaşlar onu bunu bırakında son pozisyonda Siopis'i gördüğünüz mü topun önüne siper oldu. Bize Bakasetas ve Siopis gibi savaşan adamlar lazım .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@