7m


7m

hyundai

Avcı'yı Riva heyecanı sardı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Riva Tesisleri'nin gelişiminde önemli katkısı bulunan Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yeni sezon hazırlıklarını burada yapacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Trabzonspor 22.05.2021, 13:41
Avcı'yı Riva heyecanı sardı

Trabzonspor'un, yeni sezon hazırlıklarına 28 Haziran'da Trabzon'da başlaması bekleniyor. Bordo-mavili kulüp temmuz ayının ilk haftasında ise Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Riva Tesisleri'nde yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.

Riva Tesisleri Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı için ise ayrı bir önem taşıyor. Başarılı teknik adamın tesislerin gelişiminde katkısı bulunuyor. Genç Milli Takımlar'da çalıştığı dönemde Avrupa Şampiyonu ve dünya dördüncüsü olan takımları Riva'da toplayan Avcı, bordo-mavili takımı da yeni sezon öncesi burada hazırlayacak.

Riva Tesisleri'ne geldiği her dönemde büyük bir heyecan yaşadığını her fırsatta dile getiren Abdullah Avcı, Trabzonspor'u yeni sezona burada hazırlayacak. Avrupa'nın birçok kamp yerinden daha iyi standartlara sahip olan tesis coğrafi açıdan da birçok güzelliği içinde barındırıyor.


Yorumlar (9)
Bordo 1 yıl önce
Yeni sezonda şampiyonluk avcı ile gelecektir diğer şikeci ist grubundan daha iyi kadro olma yolunda ts zaten avcı kolay gol yemeyen, yenilmeyen ts profili oluşturdu, hücum da atraksiyonlar kazandırırsa şampiyonluk gelir yazılan çizilene bakılırsa rakip şikecifb yine olur gibi oyun olarak olmaz tekrar hakem destekli olur gibi, bjk şampiyon oldu şans bal da yanınsa oldu sergenin, avcı biraz daha hücuma ağırlık verirse sergen fatih emre den daha başarılı td , bu ortalama 2.00 yi bulmuş, 2 küsurat da şampiyon ts olur zaten.
Fener 1 yıl önce
Heeeevv he
Tsli 1 yıl önce
Hocam senden bir ricam var
İstanbulda beykoz çavuşbaşında bulunan Mahmuut Efendiden trabzonsporun şampiyonluk olmasi icin Dua almanı.
Bunu yap trabzonspor rekorlarla şampiyon
Olsun. Tam 40 yıldır süren bedduadan dolayı trabzonspor şampiyon olamiyor.bunu herkes bilyor ama bi dua alamıyoruz. Bizi almıyor lar. Lütfen Trabzonsporun şampiyon ???? olması icin mahmut efendiden beykoz çavuşbaşında dua ???? alın lütfen...
Özgür ata 1 yıl önce
Ömüzdeki sezon belli, yine takıma vasat topçular doldurulacak, korkak top oynatan 1-0’cı Avcı nın önümüzdeki sene karnesi ise 8 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 20 beraberlik. Ha kasket takar işi çözdüğünü sanar belki
Erdem 1 yıl önce
20 takım var 40 maç olur herhalde kendimce düzelteyim; 27 galibiyet, 3 mağlubiyet, 10 beraberlik diyorum. 91 puan toplar şampiyon oluruz inşAllah. Senin tahmin çıkarsa boşuna transfer yapmayalım zaten, 91 puan konusunda emin misin dersen bana, yok değilim, zaten olsam 1.000 TL lik kupon yapar şampiyon TS diye basardım.
Erdem 1 yıl önce
Takım sezona iyi başlamazsa başlık benden, Trabzonspor heycandan kamp yapamadı.
Alp 1 yıl önce
Yönetim yaylaya bir tesis yapabilir fenevinki gibi Yok Riva için hocamız heyacanlıymış Ne heyacanı şakamısınız karadenizimizden daha güzel bir yermi var...
Hasan 1 yıl önce
Niye Trabzon da yer yok mu
Rami 1 yıl önce
Riva gerçekten çok güzel bir tesis.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@