Avcı Trondsen'i deneyecek

Trabzonspor'da geçen yılı sakat olarak kapatan Trondsen kampta denenecek

Trabzonspor 20.06.2021, 08:36
Avcı Trondsen'i deneyecek





Trabzonspor'un geçen yılın başında kadrosuna kattığı ancak sakatlanarak sezonu kapatan Trondsen kamp döneminde denenecek. Norveçli orta sahayı teknik direktör Abdullah Avcı sol bekte de oynayablidği için değerlendirecek.

Sol beke uygun bir isim alınamazsa deneyimli hoca geçen sezonu sakat geçiren Anders Trondsen'i deneyecek. Norveçli oyuncu orta sahanın her yerinde ve sol bekte oynayabiliyor.
 



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
Mesut 1 ay önce
Yazık günah Avcı efendi bunuda harcayacak. Avcı efendi gereksiz transferlere doymuyor. Trabzınsporu borç batağına sürükleyecek. Bir an önce transferler sonlandırılması. Trabzonspor'un transfere ihtiyacı yok. Artık takım altyapı ile desteklenmeli. Sörloth sevdasında vazgeçilmeli. Burak'ın dönüşü neyse Sörlothun dönüşüde aynı olur. Trabzonsporu bırakıp giden de hayır gelmez. Zaten Avcı efendinin sistemine de uymaz.
Hıdır 1 ay önce
Aynen düşüncelerinize katılıyorum.
Erdem 1 ay önce
Forvet eksiğimiz var, diğer mevkiler kör topal gider. Şunu hatırlatayım para babası fenev kaç sene beksiz oynadı, cinconlar forvetsiz oynadı, Şenol Hoca 2011 sezonu hariç bir sürü hocamız yetersiz kadro ile mücadele verdi. Yani rakipler bizden bu sene iyi değiller. Adam gibi forvet bize lazım, bitiriciliği iyi forvet, bu şekil adam alınmayacaksa zaten başka adam alıp hiç masraf etmeyelim. Sol bek gelsin mi, maddi açıdan zora girmeyeceksek önce Forvet sonra sol bek, en son kaliteli stoper gelsin. Kadrodanda kimse gitmesin, hatta birçok oyuncu ile sözleşme uzatalım, seneye GİTMEK İSTEYENLERDEN biraz para kazanalım, KİMSE SERBEST KALMASIN rakiplerle bizden beleş adam almasın. Birde inşAllah büyük maçlar haricinde 2-0 ve 3-0 maçlarda mutlaka gençlerden bir tanesine son 20-15 dakika yani 70. dakikadan sonra süre verilmeli. Alt yapı candır.
Edgar 1 ay önce
Sol bek o olacak galiba
Veli 1 ay önce
Şu anki Trabzonspor'un kadrosunu yeterli görmeyen antrenör antrenör değildir. Avcı efendi şu transfer sevdasında vazgeçsin. Trabzonspor'un dört dörtlük kadrosu var. Gereksiz transfelerle takım içi dengeler bozulmamalı. Avcı efendi futbolcu kazanmayı öğrenmeli. Harcamak kolay kazanmak zordur.
Ers61 1 ay önce
Umarım, bu çocuğu yemezler ama buna şans vereceklerini hiç zannetmiyorum.
Mehmet 1 ay önce
Buna şans ver oynat bırak boş yapma avcı... Takımı emeklilerspora çevirdiniz... Solbek alın, forvet alın başka da iş aramayın gerisi hocalık iş.... Ama avcı en can alıcı yerde yapması gerekeni hiç yapamadı futbol ve hamle olarak...
Abdurrahman 1 ay önce
Trondsen'in yaşı genç ya Avcı O'nu istemez. Ne kadar 32 yaşından büyük topçu takıma alırsa o kadar mutlu olur. Avci'yla TS baştan iyi gider. Lig bitimine 8-10 hafta kala dökülmeye başlar. Avci'yla Türkiye'de Fener hariç hiç bir takım şampiyon olamaz. Malum Fener de şikeyle olur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@