7m

7m

hyundai

Avcı'nın odasındaki boş çerçeve doluyor

Trabzonspor teknik direktörü Avcı'nın odasında bulunan boş çerçeve şampiyonlukla dolacak

Trabzonspor 25.04.2022, 20:31
Avcı'nın odasındaki boş çerçeve doluyor

Şampiyonluğuna sadece bir adım kalan Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı'nın geçtiğimizin yılın Kasım ayında yaptığı bir hareket gündem oldu. Söz konusu dönemde bir ziyarette Abdullah Avcı'nın odasında duvara asılı boş bir çerçeve duruyordu. Şampiyon olan Trabzonspor kadrolarının yer aldığı duvardaki boş çerçeve için birçok yorum yapıldı.

Avcı'nın tablodaki çerçeveyi kendi döneminde kazanılabilecek bir şampiyonluk için boş bıraktığı ortaya çıktı. O günden sonra Trabzonspor adeta şaha kalktı… Rakipleri tek tek avladı… Ezeli rakiplerine unutulmayacak puan farkları attı. Şimdi de takipçisi Fenerbahçe'nin tam 11 puan önünde şampiyon olacağı günü bekliyor.

Teknik direktör Abdullah Avcı şampiyonluk kazanıldıktan sonra zafer fotoğrafını boş çerçeveye asacak.

Takvim

Avcı'nın odasındaki boş çerçeve doluyor


Yorumlar (1)
Erdem 4 hafta önce
Bu kadroyu mümkünü kadar koruyabilirsek yani en fazla 4 oyuncu bizden başka takıma giderse, oraya 2 tane daha boş çerçeve koyabilirsiniz. Eminim onlarda hemen dolar. Ümit ederim ki Enis, Batuhan, Kouassi de güzel işler yapacak. Fakat bu zamana kadar hep en iyi hücum hattına sahip olduk. Seneye de en iyi 4 lü yani savunma hattını kuralım yeterki. Süper Ligin en iyi bek oyuncuları bizde olsun. İleriyi sadece 2 oyuncu ile yine toparlarız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@