Avcı: Her antrenör Trabzonspor'da çalışmak ister

Trabzonspor Kurul Başkanları, Teknik Direktörü Abdullah Avcı’yı ziyaret etti.

Trabzonspor 11.01.2021, 14:34
Avcı: Her antrenör Trabzonspor'da çalışmak ister

Ziyarette Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu ve Yönetim Danışmanı Ali Kemal Denizci’nin yanı sıra Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, Denetim Kurulu Başkanı Mahmut Ören, Sicil Kurulu Başkanı Osman Çavuşoğlu, Disiplin Kurulu Başkanı Haluk Raci Gençosmanoğlu, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun yer aldı.

Teknik Direktör Abdullah Avcı’ya başarı dileklerini ileten Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, “Zaten başarılarıyla kendini kanıtlamış, herkesin takımında görmek istediği bir antrenörün bizlerle birlikte olmasından dolayı mutluyuz. Sizinle birlikte olmaktan çok keyif aldık. Hep birlikte başarılı günlere gideceğimizi düşünüyoruz. Bu bir beklenti değil, bu başarının gerçekleşeceğini düşünüyoruz. Bu nedenle size ve ekibinize bir kez daha başarılar diliyoruz” dedi.

Avcı: Her antrenör Trabzonspor'da çalışmak ister

Ziyaretlerinden ve iyi dileklerinden dolayı Kurul Başkanlarına teşekkürlerini ileten Teknik Direktör Abdullah Avcı ise, “Herkesin istediği antrenör dediniz şunu da ben ekleyeyim, her antrenör de Trabzonspor’da çalışmak ister. Burada olduğum için ben de çok mutluyum. Tam iki ay oldu Trabzon’a geleli. Bu süreçte bazı iade-i ziyaretler yapmayı düşünüyorduk ama maç takviminden dolayı bunları gerçekleştiremedik. İnşallah önümüzdeki süreçte biz de sizi ziyaret ederiz. Tekrar ayağınıza sağlık. Çok teşekkür ederim geldiğiniz için” diye konuştu.

Ziyaretin ardından Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Yönetim Danışmanı Ali Kemal Denizci ve Kurul Başkanları Teknik Direktör Abdullah Avcı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (5)
Taraftar 7 gün önce
Com güzel hareketler bunlar...
ESİROĞLU 6 gün önce
OYNAAAAA OYNAAA DEVAMMMMM ....SEN TRABZONUMA ADAM GİBİ SAVAŞAN RUHU OLAN TOP OYNAT BIRAK BU İŞLERİ AVCU
ESİROĞLU 6 gün önce
Kardeş uyandırma kerizi bulandırma denizi misali acayip bi teşkilata düştük Sayın Başkanamıma rağmen yönetimden hainlik yapanların tuzağı bu.Ziyaretlermiş güzel söylemler falan filan ne kadrosu kardeşim bjk da başakşehirde dahası Milli takımda da mı kadro kötüydü..OYNAA AVCU OYNAAA..GÖRÜCEZ NERDE PATLIYCAN İNANMIYURUM İSTEMİYORUM SENI BU TAKIMDA..SEN KORKAK PISIRIK TOP TAN BAŞKA Bİ SEY OYNATAMAZSIN..NE Bjk ne Gs nede fb yenemezsın görücezx hep bir mazeret tribunlere oynamalar..EEE İSTANBUL HAVASI KOKLAMIŞ SUYUNDAN İÇMİŞSİN BELLİ..Ama sana başakşehirden 33 lük mahmutu bu takıma çaktırmadık ya o da yeter bize ...bu uyuyan güzelleri öp dur sen..pandemi bitsin tribünde görücez.YUSUF SARII KİM VAR OLUM SENİN ARKANDA..NE İŞİN VAR SENİN BU TAKIMDA KAFAYI YEMEMEK ELDE DEĞİL YA
erkan 6 gün önce
onu dedem de biliyor.önemli olan butakımı hak edebilmek.malesef çok çöp hocalar geldi.gerçekten abdullah avcı bizim şenol güneşimiz olabilir.belki de onu bile geçebilir.yeterki sadık kalsın takıma.taraftarda hocaya
TS Lİ 6 gün önce
YALAN

Gelişmelerden Haberdar Olun

@