alexa metrics

banner536

banner572

Avcı'dan Mourinho'ya teşekkür

Trabzonspor teknik direktörü Avcı, maç öncesinde değerlendirmelerde bulundu

Trabzonspor 19.08.2021, 20:06
Avcı'dan Mourinho'ya teşekkür

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, Roma maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Avcı şöyle konuştu;
Mourinho’nun Trabzon ve Trabzonspor için söyledikleri için teşekkür ederim. Oyun olarak birbirine yakın planları olan iki takımız. Rakibi karşılamada da planlarımız aynı. Onun dışındakileri oyun içindeki anlar belirliyor. Oyunun her iki yönünü de iyi oynamaya çalışacağız. Şuan takımın enerjisi çok iyi. İyi sonuç alabilmek en büyük temennimiz. Buraya dünyanın tanıdığı bir takım ve hoca geldi. Trabzon ve Trabzonspor da çok özel. O nedenle özel bir gece olmasını diliyorum. 


Mourinho benim için de çok özel bir teknik adam. Başardıkları ve yaptıkları çok net ortada. Çok özel bir insan tanışma fırsatım da olmuştu. Umarım fair play ruhuyla bir maç olur. Burada onları iyi misafir ettiğimiz orada da iyi misafir olacağımız bir maç olsun.

Kadro kalitemizle birlikte oyunun gerçeklerini oynamaya çalışan bir takım olacak. Rakibe göre planları olan bir takım olacak. Oyunun her iki yönünün en iyi şekilde oynamaya çalışacağız. Savunma mı hücum mu oynayacağız sorularını artık duymak istemiyorum. Oyunumuzu geliştirerek yolumuza devam etmek istiyoruz.
 


Yorumlar (5)
Nevzat 6 ay önce
Sayın Abdullah hoca takımda güven vermeyen dek kişi kaleci Uğurcan çizgiye bu kadar çakılı oynayan yan toplara cikmakdan korkan bir kaleci varsa ligde oda ugurcandır
mavi 6 ay önce
Hoca sen bildiğini oynat her maç ,daha ts un büyüklüğünden haberi olmayanlar ts u tanıyor mu diye mourinhoya ya soruyor ancak onlar sorup dururlar.
Hüseyin 6 ay önce
Maç oynandı ve Trabzonspor 2-1 yenildi bu skor hoca farkıydı. Abdullah Avcı bir hafta gidip Mourinho nün yanında onun takımı nasıl çalıştırdığını teknik taktik becerilerini izleyin öğrenmeli .Teknik adamlık mikrofon bulunca bolbol konuşup edebiyat yapmak ve sırıtıp durmak gülücük dağıtmak değildir.Yaptığın işden büyük meblalar kazanıyor san karşılığı çiddiyet ve başarı olmalı
Borabay 6 ay önce
Hoca al şu germinho’yu ismaili delietme adamı
Borabay 6 ay önce
İsmail , Avcı’nın ortağı herhalde

Gelişmelerden Haberdar Olun

@