banner556

>

Avcı'dan Edgar ve Hugo’ya özel tebrik

Abdullah Avcı yönetiminde performansını en çok geliştiren isimler Victor Hugo ve Edgar Ie oldu.

Trabzonspor 09.12.2020, 10:44
Avcı'dan Edgar ve Hugo’ya özel tebrik

Trabzonspor'un stoperdeki ikilisi Victor Hugo ile Edgar Ie performanslarını yükselterek yüzleri güldürdü.

Başarılı ikili Abdullah Avcı'nın gelmesiyle birlikte geride kalan 3 maçta da hatasız oynayıp, neredeyse rakiplere pozisyon bile vermedi.

Tecrübeli teknik adam, Sivas karşısında kaybedilen 2 puana rağmen bu iki öğrencisini özel olarak kutladı. Abdullah Avcı, “Kısa sürede büyük bir gelişim gösterdiniz. Takımın en sorunlu bölgesi olarak savunma görünüyordu ancak şu anda en güçlü yerimiz defansımız oldu. İkinizi de tebrik ediyorum. Bu performansınızın devam edeceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (8)
Ahmet 2 ay önce
Sivasa pizisyon vermedik ama serkan 3 saniyede 3 calim yiyerek hem rezil oldu hem bizi yakti
Trabzonlu Genç 2 ay önce
Edgar ve Hugo Trabzonspor'a gelmiş en iyi yabancı stoper tandemisi.
Sulo ts 2 ay önce
Trabzonlu genc yorumunu onayladim. Fakat en iyi ikili Necati Kadir ikilisidir. Yasim geregi onlari avni akerde cok izledim.
Sotkalı 2 ay önce
AYNENNNNN...
Avcı 2 ay önce
Çok iyi stoperler. İkisini toplasan hız var, hava topu var, fizik güç var, teknik var. İkisinin birbirinin açıklarını tamamladıkları özellikler. Önlerine defans yapabilen adam gibi ön libero lazım.
Sulo ts 2 ay önce
Trabzonspor tarihinde sezon boyunca kendi sahasinda 3 gol toplamda 11 gol yiyerek sezonu tamamladigi sezon var. En uzun gol yememe rekoru Senol un. O takimin defasinda Kadir ile Necati vardi. Bilmemek ayip degil.
FIRAT 2 ay önce
KONYADAN SKUBİÇ ALINSIN EN AZ 3 SENE OYNAR KAFAMIZ RAHAT OLUR.
Ali calis 2 ay önce
Hugo gelince edgar toparladı tek başına asla bir lider olamaz edgar. Hele eskiden top oynamış ve gol YEMEME rekoru kirmislarla kıyaslanamaz.
Biz şimdiyi biliyoruz yaşimiz daha genç 2000 li yıllardan sonra belki de en iyi ikili öncesini bilmiyorum.ama hugo ya daha uyumlu daha dinamik bi adam gelirse yanına o zaman daha iyi olur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@