Asım Örem'den önemli açıklamalar!

Asım Örem, cardozo'nun Çin Kulübüne satılacağı yönündeki haberleri değerlendirerek “Cardozo sakatlığından dolayı antrenman çıkmadı. Çin piyasayı açıklamalarda sallıyor. Cardozo’nun sportif olarak kariyeri ortada. Böyle bir oyuncuya teklif gelmesi doğal. B

Trabzonspor 11.02.2016, 12:37 22.05.2019, 16:54
Asım Örem'den önemli açıklamalar!

Asım Örem, cardozo'nun Çin Kulübüne satılacağı yönündeki haberleri değerlendirerek “Cardozo sakatlığından dolayı antrenman çıkmadı. Çin piyasayı açıklamalarda sallıyor. Cardozo’nun sportif olarak kariyeri ortada. Böyle bir oyuncuya teklif gelmesi doğal. Bizim planlarımız içinde böyle bir şey yok. Şuanda bize gelen teklif de yok” dedi.

AÇIKLAMALARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Takımın durumu hakkında açıklamalarda bulunan Asım Örem, “Hava biraz daha sakatlarla ilgili sahada olumlu bir hava var. İyileşenler var. Topla mücadele konusunda da güzel şeyler gördük. Bu durum Kayserispor maçına yansıyacaktır. Bu sakatlıklarda ilgili ekonomik olarak düzenlemeler yapılı sıkı da takip ediliyor. Bu aydan itibaren düzenli bir şekilde ödemeler yapılacak. Ben buna bağlamıyorum. Sakatlıklar şaha şartları zemin ide ilave ettiğimizde çeşitli sıkıntılar oluyor. Ama bunları atlatacağız” dedi.

Taraftara mesaj veren Örem, “Taraftar takımı sürekli olarak desteklemesi lazım. Futbolcularda isteği uyandırmaya çalışıyoruz. Taraftarın gelip sahada takımını desteklemesini istiyoruz” dedi.

HABER: TUNCAY LAKOT

KAMERA: TOLGA ŞAHİN

Yorumlar (3)
Yusuf Babuz 5 yıl önce
İnşallah Douglas ve Cavandaya teklif gelir, Cordoza için aynı şeyi söylemek doğru olmaz, ama iyi bir teklif olursa neden satılmasın ama Douglas ve Cavanda için aynı şeyi söyleyemeyiz çünkü takıma faydaları yok.
ts 61 5 yıl önce
la yollayin hepsini da bu futbolcular ücüncü ligde bile oynayamaz
Fersad yuce 5 yıl önce
Ne müjdesi be bizim futbolcuların aldığı paralar zil haramdır evde benim hakkım varsa da haram olsun abi biz bursa kahirlanacaz yok kimmiş öyleymiş böyleymiş diye bizim futbolcular al parayı sonra yan yatyenilenerek al rezil ettiler bizi birde paramı istiyorlar haram sıkkın olsun o paralar hepsine

Gelişmelerden Haberdar Olun

@