7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Arap kulüpleri Djaniny'nin peşinde

Djaniny için menajerler aracılığıyla Trabzonspor'a ulaşıldığı bildirildi

Trabzonspor 23.06.2021, 10:06
Arap kulüpleri Djaniny'nin peşinde

Transfer teklifi beklenen Djaniny Semedo için bazı menajerlerin Trabzonspor'a ulaştığı ortaya çıktı.

Menajerlerin deneyimli forvet için, "5 milyon euro bonservis teklifi getirebiliriz" sözü verdiği öğrenilirken, yönetim bekleyişe geçti.

Menajerlerin, Arap kulüplerinden Djaniny'ye büyük ilgi olduğunu Trabzonspor'a bildirdiği kaydedildi.

30 yaşındaki forvet için yönetim kurulunun, "Gelen teklifleri değerlendirelim" görüşünde olduğu da aktarıldı. Rakam beklenen düzeyde olursa, 2023'e kadar kontratı bulunan Yeşil Burun Adalı futbolcu için nihai karar verilecek.


Yorumlar (6)
Zekeriya 1 yıl önce
Şampiyonluğa oynayacaksak satılmamalı,ki yine vermeyecekler sahada şampiyon saha dışında alın elinden, bu siyasilerden artık nefret ediyorum kaç şampiyonluğumuz istanbulun şikeci takımlarına veril Di..
Gahuralı 1 yıl önce
7.5 e verin gitsin beleşten para :D
Gerçek ts li ali 1 yıl önce
Djanini kenar oyuncusu.. Yanında tek vuruş ustası lazım.. Bakın bakalım yılda kaç asist yapıyor.. Satılmasın.Ts u geniş kadro olmazsa sarı kırmızı kartlarla da hakemler eliyle şampiyon yapmazlar.. Geniş kadro şart.. 3 kulvarda oynucak sak. Şart..
Erdem 1 yıl önce
Adam satarak güçlenen Trabzonspor gururla sunar. Djaniny futbolcu mu? Koyun benim cebime 1 milyon € size 10 değil 1.000 Djaniny bulayım. Her sene buluyorum ben, yolda sokakta. Çok kolay geçen sene Hekimoglunu şampiyon yaptık biz, niye şampiyon olmayalım değil mi ? O futbolcu değil, bu değil şu değil, kimseyi beğenmeyen taraftar gurubu o gitsin bu gitsin. Djaniny gidince yerine kim gelecek 2 milyon € almayı kabul eden Messi mi gelecek, Koita gibi adam gelecek. O zaman Djniny kalsın işte niye kaşınıyoruz.
Sakarya spor 1 yıl önce
Bir an önce satın iyi bir golcü alın yoksa elimizde patlayacak. 1 sezonda 8 gol 2 asist bizi 5 nci yapar.
sidiksali 1 yıl önce
paraya gerek yok, gitmeyi kabul ettiği her kulübe verin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@