7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Alanyaspor Trabzonspor maçının hakemi açıklandı

Alanyaspor Trabzonspor maçını Ali Palabıyık yönetecek

Trabzonspor 04.11.2020, 12:08
Alanyaspor Trabzonspor maçının hakemi açıklandı

Trabzonspor'un Süper Lig’in 8. haftasında oynayacağı Alanyaspor maçını Ali Palabıyık yönetecek.

Palabıyık’ın yardımcılıklarını Serkan Çimen ve İlker Takpak yapacak.

Müsabakada dördüncü hakem olarak ise Kadir Sağlam görev yapacak.


Yorumlar (6)
Nadi61 2 yıl önce
Iyi hakem hepsi bize karsi Art niyetli ama ali palabiyik dürüst yönetiyor
Mantıklı 2 yıl önce
Kim ne derse desin. Ben bu Arkadaş’ı tutuyorum.Yok Fenerliymiş, yok oymuş, buymuş, ben anlamam. Bence Türkiye’nin en iyi Hakemi. C. Çakır gibi eyyamcı, yalakanın biri değil ! Zaten C. Ç. maçlara, “İnşallah berabere biter” diye dua ederek çıkıyor !!
SALİH 2 yıl önce
HAKEMİ BIRAK VAR A BAK VAR A.
suha 2 yıl önce
siz tutun bu arkadaşı. geçen yıl fb. ve b.şehir maçlarında bizi yakan. b.şehihirin tam 9 kez maçına atanan çetenin elebaşı hakemlerindendi. alanya maçında alehhimize hata yapmazsa neyim
Mantıklı 2 yıl önce
Oooo, Ali Palabıyık’a gelene kadar kimler vardı arada. Ne çabuk unuttun !! “Haraçspor” ( Istanbul’un haraçını yiyen Takım) 5 hakemle ligi şampiyon bitirdi . O Prens(es) hakemler kimler, herkes iyi biliyor !!!
Görünen köy. 2 yıl önce
İradesini ortaya koyamayan eskimiş yüzlerin, eyyamcılık peşinde koşanların hokuspokus yapanların artık saha dışına konmasını bekliyorum! TFF son zamanlarda yeni isimleri sahaya sürerek cesur adımlar attı! Aynı şeyi var içinde bekliyorum! Fb-TS maçının hakemine kaç puan verildi bilmem ama Fb. 2-1 öndeyken Afobe ye kaleci ile karşı, karşıya kalacak pozisyonda rakibe faul yaptı gerekçesi ile TS nin atağını kesip düdük çalan hakemin düdüğünü asmasını beklerim! Aynı pozisyonu Var da seyretti tam bir hokuspokus değil mi? Avrupa kupalarında bu hokuspokus u yaparsan anında sepetlerler! Hakemliğe babadan oğula kalan miras olarak bakılmamalı! Bu iş yetenek işi, adalet işi, emeğe saygı işi olduğundan, iyi çocuktur, babası da iyi hakemdi yada iyi tanıdık gibi şaçma sapan uydurma gerekçelerle hakemlik yeterliliğinin var olduğunu empoze etmek kendimizi kandırmaktan öteye gitmez! Bu kısır döngüden, hakemlik müessesesinin arındırılması lazım! Maç hakemine gelince sadece yakışıklı ve güler bir yüzü olduğunu söyleyebilirim! Bunun yanında hakemlik geçmişini başarılı bulmadığını söyleyebilirim. MHK. den Var sistemi üzerinde daha fazla durmasını ve var konuşmalarının paylaşılmasını isterim! Bu açıklama yapılmadığında olumsuz yönde şüphe ve kaygılarım devam edecektir! Gerekçe olarak Var sistemi hakemi sahada pasif duruma sokmaktan, maç hakeminin de karar vermek için Var dan adeta İMDAT istemekten başka bir şey yapmadığı görülüyor! Böyle devam ederse hakemlik Var sistemi sayesinde kaybolup gidecek!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@