Akyazı'ya Erdoğan'dan özel ilgi

Akyazı'yla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakından ilgilendiği belirtildi.

Trabzonspor 02.07.2016, 01:09 02.07.2016, 01:37
Akyazı'ya Erdoğan'dan özel ilgi

Trabzonspor'un geleceği olarak görülen Akyazı Stadı'yla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sürekli bilgi aldığı öğrenildi.

Fotomaç'ın haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın temelinin atılmasından itibaren yakından takip ettiği Akyazı Stadyumu'nun yeni sezona yetiştirilmesi için yoğun çaba harcanıyor. Geçtiğimiz günlerde Trabzon'a gelen ve yaptığı incelemeler sonrası stadyumda çalışan işçi sayısının bayram sonrası iki katına çıkarılacağının müjdesini veren Toki Başkanı Ergün Turan'ın, stadın yapım aşamasıyla ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a da sürekli olarak ayrıntılı bilgiler verdiği ortaya çıktı.


Bizzat takip ediyor
Türkiye'de ilk kez Akyazı Stadı'nda denenen çelik konstrüksiyonun yanı sıra hibrit çim zemine de sahip olacak stadyumun geçtiğimiz günlerde, "Akıllı stat" standartlarına da uygun hale getirilmesi için gerekli anlaşmalar yapılmıştı. Akyazı Stadı'nın açılışına bizzat katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın stadın yapım aşamasını bizzat takip ettiğini de belirten TOKİ Başkanı Ergün, "Çok modern bir stadyumu, Türkiye'nin en önemli kulüplerinden bir tanesine kazandıracağımız için çok heyecanlıyız" dedi..

Yorumlar (12)
Menşure 5 yıl önce
Trabzonspor'umun üzerinden kirli ellerini çek. Yeterrrrr ! Milyonlarca TS taraftarının döktüğü gözyaşlarında ve ettiği ahlarda boğulacaksın.
Trabzonlu 5 yıl önce
Gölge etmesin baska ihsan istemeyiz acilisa gelirken caldigi kupayi ve onun degeri olan elli milyon euroyuda getirip kulübe teslim etsin. Unutmadik aman bucada bir aksilik olmasin dedigini.bünyamin gezer simdi nerde geziyor
Osman Karaduman 5 yıl önce
Akyazi üzerinden TSyi kontrol etme çabalari...halkimiz hem onu seçmeye ve hem de onun diledigini de başkan görmekte....celladini seçen toplum boynundaki ipe de razi gelir...
Serdar aga 5 yıl önce
Ellerini çek Trabzon'un üzerinden
ziya61 5 yıl önce
gözünüze girsin. 10 sefer ertelendi açılış tarihi. haziran 2015 te açılacak tı güya. yeter artık milletle dalga geçmeyin.
Bilenbiri 5 yıl önce
Kafanıza taş düşse erdoğandan bileceksiniz nasıl bir mantıksa ..
ali duran 5 yıl önce
Menşure Erdoğan olmasaydı böyle Stadyumu hayal dahi edemezdiniz havsalanız almazdı,propagandaya kendini fazla kaptırmışsın
Yalcinx5 5 yıl önce
neyin kafasindasin erdogan olmasaydi stad olmazdi bize avniakerde yeter senin sampiyonlugunu calismas gelmis ne diyosun adim gibi eminim sen sampiyonluk gormemisindir
Serkan 5 yıl önce
Kız menşure sen harbiden menşuremisin yoksa takma isim kullanan temelmisin??Ne olursa olsun bazı gerçekleri görmüşsün enazından o yeter.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@