Akyazı'da şaşkına çeviren fotoğraf! O arabanın ne işi var?

Trabzonspor'un yeni yuvası Akyazı Stadyumu'nda çekilen bu fotoğrafa tepki yağıyor.

Trabzonspor 01.08.2017, 21:37 01.08.2017, 23:01
Akyazı'da şaşkına çeviren fotoğraf! O arabanın ne işi var?

Haber61 / Haber Merkezi

Trabzonspor 50. yıldönümü kutlamaları ile birlikte Deportivo Alaves maçı hazırlıkları için çalışırken, sosyal medyaya düşen bu fotoğraf rahatsızlık yarattı.


Trabzonspor'un büyük masraflar ve büyük zahmetler sonunda kavuştuğu yeni stadyumunu ziyaret eden gurbetçinin stadın içine otomobiliyle birlikte girmesi sosyal medyada tepki çekti.

Şehirde yaşayan Trabzonspor taraftarlarının bile yeri geldiğinde içeri girmekte zorlandığı stadyuma taraftarın özel aracıyla içeri girebilme rahatlığı ve stadyum görevlilerin umursamazlığı, taraftar sayfaları ve bazı bordo mavili taraftarlar tarafından Trabzonspor yöneticilerine sosyal medya üzerinden şikayet edildi. Taraftarın şikayet yağmuru sonrasında yönetimin sergileyeceği tavır merakla bekleniyor. 

Akyazı'da şaşkına düşüren fotoğraf! O arabanın ne işi var?
Akyazı'da şaşkına düşüren fotoğraf! O arabanın ne işi var?
Akyazı'da şaşkına çeviren fotoğraf! O arabanın ne işi var?

 
Yorumlar (61)
Emre 3 yıl önce
Biz kombine almak icin satada gittigimizde oradaki gorevliler iceri girmenin yasak oldugunu, ancak ve ancak mudurun telefonla arayip girmesine izin verilenlerin alindigini soyluyorlar. Belli ki stadla ilgilenen Mudurun ya da yetkilinin izni alinarak stada alinmistir. Yazıklar olsun yazik. Torpille arac stada girebiliyor, biz kombine alacagimiz koltuga bakmak icin giremiyoruz.. Yazıklar olsun
Hk 3 yıl önce
Adam gürbetçi adamın belki hayaliydi bu çokta abartmamak lazım bence
misafir 3 yıl önce
Klüp para karşılığı bu fotoğraflara izin vermeli.Stadın içinde türlü organizasyonlar düğün,sünne tvb. bir bedel karşılığı kiraya verilirse klübe gelir olur.
Murat 3 yıl önce
Sorsan büyük taraftardır hepsi
Adem 3 yıl önce
Nasıl saçma bir yorumdur bu. O kadar insan geliyor orayı görmek için ve göremeden dönüyor geri. Yoksa senmisin o fotoğraftaki veya akrabanmı
uğur yalçın 3 yıl önce
benimde hayalim tırımla şöyle bir iki kale arsında trabzon hatırası diye resim çekilmek bana da izin verirlermi tır büyük geldiyse taksi de olur hadi bisiklet olsun hayaliymiş ayıp tır görgüsüzlügün geregi yok desem olmaz var yakışır size
Vasıf usta 3 yıl önce
Beni aracımla yoldan geçirmedi görevliler bu ne aymazlık kardeşim
Adem 3 yıl önce
Bizdemi aracımızla girelim stada. Güvenlik müdürünün, stad müdürünün ve o aracı stada girmesine izin veren kişinin derhal savunması alınmalı ve görevden uzaklaştırılmalı. Bu nasıl bir sorumsuzluk.
Serkan 3 yıl önce
Kombine kart almak için stat a girip bakamadık adam arabayla girmiş yazık yaa sonrada adam pankart aştı diye linç ediliyor böyle olaylar yüzünden işte millet isyan ediyor yalancısın diyorda haksız demiyor
Selcuk 3461 3 yıl önce
Utanmadan poz vermiş. Tırmanılması girsedin edepsiz.
ihk 3 yıl önce
adam niye utansın size izin verilse siz de girersiniz
Murat 3 yıl önce
Neden utanacakmışım kardeş
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Görevlilere yüklü miktarda bahşiş vermiştir yoksa sokarlarmı mümkünü yok
Murat 3 yıl önce
Yok kıruş vermedim
Mehmet 3 yıl önce
Stad muhakkak ziyaretçilere açılmalı.En azından kale arkaları ziyaretçilere ücret karşılığında açılmalı.Bu sayede hem taraftar özlem gidermiş olur hem kulüp gelir elde etmiş olur. Ancak bununda bir sınırı olmalı.Adamın tırı varsa onunla mı alınacaktı yani?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@