alexa metrics

banner536

Ahmetcan Kaplan'a özel teşekkür

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, Kayseri galibiyeti sonrası genç stoper Ahmetcan Kaplan’ı özel olarak tebrik etti.

Trabzonspor 04.10.2021, 09:33
Ahmetcan Kaplan'a özel teşekkür

Abdullah Avcı, Kayseri galibiyeti sonrası genç stoper Ahmetcan Kaplan’ı özel olarak tebrik etti. 18 yaşında ilk kez bir Süper Lig maçına 11’de başlayan Ahmetcan, performansıyla tam not aldı.

Trabzonspor ’un hocası da, “Güvenimi boşa çıkarmadın. Daha yeni başlıyorsun.Çok çalışmaya devam” sözleriyle öğrencisini kutladı. Avcı, Vitor Hugo ve Hüseyin’in yokluğunda takıma yeni bir genç kazandırmış oldu.


Yorumlar (3)
Cubukcu 4 ay önce
Birakin cocugu rahat , ilk maci hemen havaya sokmayin durun bir sakin olun , biz ne hüseyinler abdullahlar Mehmetler gördük .
Erdem 4 ay önce
Şişirmeden pişirmek yani yetiştirmek gerek. 20 yaşında bu paraları görünce insan gerçekten de zor bir sınav veriyor. Kendi ailenden bile insanlar senden menfaat elde etmeye çalışır hala geliyor. Bu vesile ile oyuncu sadece saha da yetişmez tüm yaşamına olumlu etki edecek hayat öğretmeni de gerek. Boksörlerde var hem bireysel antrenör hem de menajer gibi nereye gitse o da gider. Genç oyuculara bireysel antrenör desteği verilmeli varsa da güzel bir şey. Saha da ise çok çalışıp aklını kullanmayı bilmeli, zekasını da kullanmayı öğrenmeli. Bunlar Türkiye çok zor şeyler. Yerli 2 tane kaliteli oyuncuya ihtiyacımız var, 1 tane Egemene bir tane de Giraya. 2 tane kaliteli yabancı var zaten.
Emrah Taşlı 4 ay önce
İnşaallah şu kollarını kullanma ile ilgili iyi bir uyarı yapılır böyle giderse çok penaltıya sebep olur şu yazımı bir kenara kaydedin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@