7m

7m

hyundai

Ahmet Çubukçu: "Trabzonspor'un başarıya ihtiyacı var"

Asbaşkan Ahmet Çubukçu'dan önemli açıklamalar.

Trabzonspor 09.08.2017, 12:14
Ahmet Çubukçu: "Trabzonspor'un başarıya ihtiyacı var"

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, Trabzonspor'un her sezon şampiyonluk hedefiyle yola çıktığını, 50. kuruluş yıl dönümlerinde, tarihlerindeki başarılara yenilerini eklemek istediklerini söyledi.
 

Çubukçu, yönetim kurulu olarak geldikleri günden bu yana gerek ekonomik, gerek sportif anlamda gece gündüz gayret göstererek, hem kulübü hem de takımı bir noktaya getirmeye çalıştıklarını kaydetti.

İlk dönemlerinde birçok ekonomik sorunla karşı karşıya kaldıklarını ve bunun çözülmesi için gayret sarf ettiklerini anlatan Çubukçu, "Zamanla da kadromuzu güçlendirdik. Özellikle geçen sezon ikinci yarıdan itibaren yaptığımız isabetli transferlerle önemli bir adım attık, 10 maçlık çok iyi bir seri yakaladık. Bu sezon da mevcut kadronun üstüne takviyelerle kaliteli, değerli bir kadro oluşturduk. Trabzonspor, yeni sezonda adından söz ettirecek, şampiyonluk mücadelesi içinde yer alacaktır." diye konuştu.

Yeni sezon öncesi Theo Bongonda, Juraj Kucka, Kamil Ahmet Çörekçi ve Burak Yılmaz ile takımın kalitesini arttırdığına dikkati çeken Çubukçu, şöyle devam etti:

"Trabzonspor'un başarıya ihtiyacı var. Kulübümüzün geleceği başarıdan, üst sıralarda yer almaktan geçiyor. Bunun bilincindeyiz. Yönetim, teknik heyet, oyuncular, taraftarlar ve tüm camianın kenetlenerek yeni sezona başlaması önemli. Trabzonspor'un layık olduğu yer zirvedir. Trabzonspor'un hedefi sadece 50. yılında değil, her zaman şampiyonluktur. 50. kuruluş yıl dönümümüzde, yeni stadımızda taraftarlarla bütünleşerek tarihimizdeki başarılara yenilerini eklemek istiyoruz."

İlk hafta sahalarında Atiker Konyaspor ile yapacakları karşılaşmayı kazanarak sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini kaydeden Çubukçu, "Yeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Hedefimiz belli. Taraftarlarımızın kupa hasretini sonlandırmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (4)
ersoy erkul 5 yıl önce
Temennimiz bu; Ligler başlıyor şampiyonluk oranları açıklanmış geldiğimiz noktadan rahatsız olanlar oluyormudur niçin bu hale geldik diyorlarmıdır acaba; Türkiye süper lig şampiyonunun hocası ile süper kupa sahibi hocası Trabzonlu ama ne hikmetse bize geldiklerinde de biri defans oynatır biri de  insiyatif alıp yeni transferi oynatmadığı zamanlar da oldu (güya hazır değil) bu da bizim şansımız mı nederseniz deyin en en acı olanıda yöneticilerimiz el birliğiyle kulübü bu noktaya getirdiler hepsine müteşekkiriz!
eolions 5 yıl önce
tek temennimiz bu ..fakat kadronun yeterli olmadığını bilerek teselli vermek neyin nesi
emrah 5 yıl önce
evet bay Ahmet çubukçu trabzonsporun başarıya ihtiyacı var ama sizin gibilerin mantalitesi ile olmaz bu iş başarı için önce siz gideceksiziniz topyekün tüm yönetim sonra başarı otomatik olarak gelir zaten
emrah 5 yıl önce
demeden edemiycem siz kupa yada kupaları bırakın bu yöneticilik kafasıyla anca japon pazarından kahve kupası alırsınız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@