Ahmet Ağoğlu'ndan '1 Mayıs' mesajı

Başkan Ağaoğlu 1 Mayıs dolayısıyla mesaj yayınladı.

Trabzonspor 01.05.2021, 11:29
Ahmet Ağoğlu'ndan '1 Mayıs' mesajı

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, ülke futbolunda emek ve alın terinin sembolü haline gelmiş Trabzonspor'un, döktüğü alın teri, gösterdiği emek ve dayanışmanın kulübü daha ileriye taşıdığını belirtti.

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü nedeniyle mesaj yayımladı. Ağaoğlu, ülke futbolundan emek ve alın terinin sembolü haline geldiklerini belirterek, "Ülke futbolumuzda emek ve alın terinin sembolü haline gelmiş Trabzonsporumuz, geçtiğimiz yıldan bugüne dek kullandığı ve hepimizi bir araya getirerek büyük bir dayanışma örneği göstermemize vesile olan 'Yanyana' sloganıyla birlikteliğin ne kadar önemli olduğunu vurgulamıştır. Biz yöneticilerin, profesyonel futbolcu kadromuzun, çalışanlarımızın ve siz değerli taraftarlarımızın döktüğü alın teri, gösterdiği emek ve dayanışma, Trabzonsporumuzu dünden daha ileri bir noktaya taşımış, bugünden de daha uzağa taşımaya devam edecektir" dedi.

"Emek dünyanın en kutsal değeri, dayanışma ise tüm insanlığın ortak anlayışı olmalıdır" diyen Ağaoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bunun en güzel örneğini içinde bulunduğumuz korona virüs pandemisi sürecinde gördük. Tüm insanlık, tüm dünya bir araya gelerek büyük bir dayanışma örneği gösteriyor. Başta doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız olmak üzere, dünya üzerindeki her birey bu pandeminin en az hasarla atlatılması için büyük bir emek veriyor. İçinde bulunduğumuz ve bugün kutladığımız 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde en çok alkışı başta doktorlarımız ve sağlık emekçilerimizin hak ettiğini düşünüyor, Trabzonspor Kulübü olarak bu vesileyle onlara büyük bir minnet ve şükran duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Ayrıca Trabzonspor Kulübü'nün değerli personeli olmak üzere, tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü en içten dileklerimle kutluyorum."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Deli Yürek 5 ay önce
Çok güzel bir noktaya değindiniz Başkanım. Corona süreci çıktı şimdide. Bu demek olmuyorki futbolu bırakacaz. Tüm insanlık ve tüm dünya bir araya gelmiş diyorsun ben Almanya’da böyle birşey daha henüz görmedim ama orda öyle diyorsan çok güzel, Rabbim bozmasın inşAllah. Corona Morona neyse ne ona rağmen Futbol halen devam ediyor. Güzel Futbol oynayan Takımlar var birde ilk yarısında uykusunu getiren Takımlar var. Ben doğduğumdan beri böyle Futbol görmedim Trabzonspor’da. Arasıra insanın 3-4 tane atası gelir yani.. Her maç 0-0 yada 1-1 oynamayı taraftarlar kabul etmez. Taraftarlar o stada gelecek. Bu son şansınız Başkanım. İnşAllah başarırsınız. İnşAllah yanılan biz oluruz. Yeterki Trabzonu ve Trabzonspor’u UTANDIRMAYIN. 0-0 ve 1-1 biten maçlarda Allah şahit UTANIYORUM.
TS 5 ay önce
Lige bak sadece şike bilenme ts a oluyor, sergen nerdeyse ilk yıl td lügünde şampiyon olacak, geçen sezon ünal hoca ile ligi kasıp kavuran ts un peşine ilk önce fb sonra gs yi takip baktılar bunlar yetişemiyor sonra belediye yi araya attılar hakemleri ayarlayıp ts un şampiyonluğunu çaldılar....yani bjk gs fb olunca diğer sürpriz takımlar meydanda olmuyor ne dense ts lider olsa belediye vb ni şikeci yapılar destekliyor şöyle olsaydı mesela bu sezon ts lider olsaydı bunlar hatay alanyayı hakemler ile puanlar vs aldırıp ts un şampiyon olmaması için takla atmaya devam ederlerdi...böyle rezalet kirli şike şaibe ile yogrulmuş kokuşmuş lig olmuş.
TRABZONLU GENÇ#HER ZAMAN ÜLKÜCÜ 5 ay önce
Diyorsun ki daha fazla şampiyonluk peşkeş çekeceğim.Bu taraftarın hayalleriyle oynamanın hesabını vereceksiniz.Neyse Aralık'ta kongre var.
ABIN MI??? 5 ay önce
La abisi kılıklı ÇAKMA ULKUCU SENI BAŞKANA SAMPIYONLUK PEŞKEŞ CEKTIN DIYE HADSIZLIK YAPAN ÜLKÜCÜ MULKUCU OLAMAZ SIZI GIDI RANTCILAR SIZI..TS SCOUTCULAR SIZI ANTIOZEVLAT CILAR BILMEMKININ ASKERLERI SIZI ...HEYKELTRAS TAYFASI SIZI
KALYONCU 5 ay önce
Sizden olsa olsa Türkücü olur, ırk milliyetciliğini bırakın artık Müslüman ırk milliyetciliği yapmaz Ehli Sünnet milliyetciliği yapar bırakın şu Yahudi fitnelerini artık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@