7m

7m

hyundai

Ahmet Ağaoğlu'ndan transfer müjdesi

Trabzonspor'da ikinci yarı öncesi takıma takviye yapılacak

Trabzonspor 03.01.2020, 08:31
Ahmet Ağaoğlu'ndan transfer müjdesi

Trabzonspor 2019-2020 Süper Lig'in ikinci yarısı için hazırlıklarına Antalya'da toplanacak. Hazırlıklarını burada sürdürecek bordo mavililer diğer taraftan da transfer çalışmalarına devam ediyor. Başkan Ahmet Ağoğlu "Bir - iki transfer gerçekleştirebiliriz" ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu "Bir iki transfer daha gerçekleşebilir. Her yere oyuncu alabiliriz. Forvete ihtiyacımız olduğunu zannetmiyorum. Defansa bir takviye olabilir. Bide sürpriz bir isim olabilir. Yıldız değil ama. Sötloth’u kim biliyordu? Mali kriterlere harfiyen uyan bir kulübüz. Zaten verdiğimiz çaba savaş bu yöndeydi. Trabzonspor masada güçlü olmasaydı yüzde 30-40 olayının dönemsi mümkün değildi. Trabzonspor sahada da güçlü. FİFA’da UEFA’da bir tane dosyamız yok." şeklinde konuştu.


Yorumlar (5)
Mehmet Dereli 2 yıl önce
Ben Başkanimizdan mutluyum iyiki Başkan olarak seçildi InşAllah borçumuzda önümüzdeki yillarda azalcak ve rahat bir döneme girecez. Almanyadan Selamlar
Fatih SEVİM 2 yıl önce
Transfere gerek yok. Temel matemeatik işlemleriyle hallolur o işler. Mesela 8'e 2 ekle al sana 10 numara ya da 8'den 2 çıkar al işte 6 numara. Bu arada İstanbul'dan yazıyorum ama fake hesabım falan yok. Bu takımın Trabzon dışında yaşayan taraftarları var. Birazcık düşünme kabiliyeti olan bunu bilir zaten.
Engin Sener 2 yıl önce
Sayı Başkan
Herkes birşeyler diyor bende bayimmi kulanayim,Ünal Karaman ni yediniz , biliyordum yerine Hüseyin Şimşir gelecek diye birileri yardımcı Oltu , Dakozcu Şimşirle ancak rüra görürsünüz teyecek çok şey var kadın.
Selamlar
Bay beyin 2 yıl önce
Sen 96 şampiyon gitti sene 2011 şampiyonluk gitti ama ben bu kadar üzlmemiştim hepsine bir bahanemiz vardı şanzılık dedik şike dedik bu kadar seveni vardı başkan sen ve Ünal hoca o kadar samimidinizki ne olurdu Bi araya gelip bir kahve içseydiniz ortada ne vardı bu kadarmı egolar öne cıktı kimin ne dediği umrumda değil ya bir acı kahve içseydiniz hiç mi Trabzonspor u düşünmediniz ben paluda kahr oldum bide orda yaşayan insanları düşünün hiç bir zaman geç degil acı bir kahve için.
Tursun 2 yıl önce
Diasporası daha akıllı kafanı yorma kardeşim ayağına sıktı haberi yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@