Ahmet Ağaoğlu'ndan Onur Kıvrak ve ödeme açıklaması "Eziklik hissediyorum"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu basın toplantısı düzenledi.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Onur Kıvrak ve ödeme açıklaması "Eziklik hissediyorum"

Trabzonspor’daki ödemeler ile alakalı olarak da açıklamalarda bulunnan başkan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ağustos ayına ait tek kuruş ödeyemediklerini belirtip, uzun süre ödeme yapamadıkları Onur Kıvrak, Pereira ve Esteban’ın özverilerini kelimeler ile ifgade edemediğini söyledi ve eziklik yaşadığını belirtti.

Ahmet Ağaoğlu “Ağustos ayıyla ilgili henüz bir kuruş ödeyemedik. Gelirleri 2023'e kadar temlik altında olan bir kulüp olarak takımı zirve yarışında tutmaya çalışıyoruz. Futrbolcularımızın bu formayı sahiplenerek gösterdikşleri aidiyet duygusu çok iyi. Oyuncularımızın gösterdiği özveri e sabrın karşısında hakikatgen eziliyporum. Demekki Allah bize böylesini nasip etti. İnşallah alnımızın akıyla buradan çıkacağız. An itibariyle fut bolcularımızın alacakları 15 gün gecikmiş dönemde. 2 yıldır parasını alamayan Onur var. Eylül ayına girmeyi hiç istemedim. Pereira, Esteban bunların özverilerini kelimelerle ifade etmek mümkün değil. Sahada gösterdikleri performansın karşılığını verememenin ezikliğini hissediyorum.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 16:38


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 5 ay Önce

Bir trabzonlu olsa bile 2 yıl para almadan oynamaz TFF'ye şikayet ederdi. Onur sen nasıl bir kralsın. Bu klüpte paran asla kalmayacak. Geç de olsa ödenecektir. Kral. Adam. King.

Trabzon:
Trabzon: - 5 ay Önce

Onura helal olsun . Sizin gibi Yöneticilerde onurun parası kalmaz Sn. BASKAN yolunuz açık olsun.

ibrahim61
ibrahim61 - 5 ay Önce

Büyük kaptan ONUR, Seni eleştiren, atıp tutan taraftarlara ayrıca () olsun.

Bafrali
Bafrali - 5 ay Önce

Onur sen varya adamsin. Diyecek soz yok. Harbi yok

ADSDF
ADSDF - 5 ay Önce

Burak duy bunları adamlık öğren! Sen profesyönelsen bunlar ne?

hakkı61
hakkı61 - 5 ay Önce

Kaptan Onur'un ne zaman heykeli dikilecek ????

Muammer
Muammer - 5 ay Önce

Yorumlara bakıyorum da Ya futbolcu kral yada ihanet içinde 2023 e kadar bu kulübün gelirlerine ipotek koyduran yöneticilerin hiç suçu yok. Emek veren hakkını alacak .

zafer
zafer - 5 ay Önce

BURAAK BURAAK... HICMI AZ OLSUN ONURA CEKMEDIN. AZMI BIRDE SAKAT SAKAT OYNAMADI. ADAM GIBI ADAM BIZIM KAPTANIMIZ ÖRNEK INSAN.


banner443