Ahmet Ağaoğlu'ndan önemli açıklamalar

Ahmet Ağaoğlu AEK maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 22.08.2019, 20:39 22.08.2019, 23:43
Ahmet Ağaoğlu'ndan önemli açıklamalar

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu AEK maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu AEK maçı ile ilgili olarak, "Zor takım. Bizim kalibremizde bir takım. Deplasmanda oynuyoruz. Yunan futbolunun 3-4 takımından birisi. Oynamamış maçın sonucu bilmek mümkün değil. İnşallah iyi oynarız ve Trabzon için iyi bir sonuçla döneriz" dedi.

Biletlerin kısa sürede tükenmesi ile ilgili sorulan soru üzerine başkan Ağaoğlu, "Prag maçında ciddi bir izdiham oldu bilete alakalı. Kısa süre içinde bitiyor. Bu sıkıntıdan kurtulmanın en kolay yolu da kombine almak. Taraftar bir şey gördü. Bana göre hala iyi değil ama kombine satışları fena değil." şeklinde konuştu.

Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor'un gündeminde olduğu ileri sürülen Wanyama ile ilgili olarak "Wanyama mı? "Öyle bir yama yok" dedi.

Başkan Ağaoğlu gençlerin durumu ile ilgili "Gençleri geçecekler. Genç diye yeşil kart verip takıma sokamazsınız. Gençler bunları geçecekler. Kimse kimsenin sırtına bedava form a geçirmez. Gençler çok çalışarak bunları geçecek." dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
zübük 5 ay önce
kombine nasıl hala iyi değil? siteden kombine almaya çalışıyoruz hepsi full bitmiş?
Kalyoncu 5 ay önce
Kabiliyetli yetenekli gençleri bulup buluşturmasını bilecen elin oğlu Porto'su nasıl yetiştiriyor. Wanyama demesi kolay hazıra konmak kolay yetiştirmesi zor, Türk kulüpleri gençleri yetiştirmrdiği için hazıra konduğu batık haldeler senin Karadeniz Bölgen kaynıyor sen gidip Avrupa'nın çöplüğünden başarı yakalamaya çalışıyorsun
Musa 5 ay önce
Ne kadar bos konusuyorsun arkadas.dünyanin en iyi altyapisi barcelona onlar bile 5-6tane disardan kaliteli adam monte ediyor her yil.gencleri yetistirdin diyelim kimden ögrenecekler saha icinde?saha ici degisik sirf yetismeyle olmuyor.
Unal hoca mesaj verdi 5 ay önce
Huseyin ve hoseiniyi oynatarak ben herkesten yararlanacagim diyor ama su gercek bu takimin stoperleri ivanildo campi olmali huseyine hizmetleri icin tesekkur edilmeli hoseini de 4. Stoper olmali. Eprueanu,awaziem ya da pazdan alinmali
qwerty 5 ay önce
Wanyama yerine İrfan Can Kahveci takıma büyük güç katar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@