7m


7m

hyundai

Ahmet Ağaoğlu'ndan Novak açıklaması: Teklifi kabul etmek zorunda

Ağaoğlu'ndan yeni açıklama geldi

Trabzonspor 11.01.2020, 09:20 11.01.2020, 09:27
Ahmet Ağaoğlu'ndan Novak açıklaması: Teklifi kabul etmek zorunda

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Jose Sosa ve Filip Novak'ın geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Novak'ın menajerinin yüksek komisyon istediğini kaydeden Ağaoğlu, "Novak'ın menajeriyle yaşadığımız bir komisyon anlaşmazlığı var. Bizim menajerler için belirlediğimiz bir rakam var, üzerine çıkmak istemiyoruz. Novak'a önerdiğimiz ücret, kulüp ve ülke şartlarında çok çok iyi bir rakam. Novak'ın da o parayla ilgili bir sıkıntısı yok. Menajeri kulübün önerdiği rakamı kabul etmek zorunda. Geldiğimiz süreç o" dedi.

Sosa ile büyük ölçüde anlaşıldığını da belirten menajer, "Jose Sosa ile ücret olarak bir sıkıntımız yok. Sosa ile bir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum, profesyonel, takımın kaptanı, takımı en fazla sahiplenen oyunculardan biri. Camianın beklentilerinin çok farkında, profesyonel, beyefendi, takımı her türlü sahiplenen bir oyuncu. Önümüzdeki ay içinde menajeri geldiğinde bir sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum" ifadelerini kullandı.

Bein Sports


Yorumlar (3)
Mehmet gür 2 yıl önce
Aman sosa'yı kaçırmayın, adam yaşlandıkça şarap gibi kalitesi artıyor valla. Novak da eğer avrupa'ya gitmek istiyorsa sözleşmesini yenileyin, parasını verip alsın kim alıyorsa.
OFA 2 yıl önce
Sosa onemli evet ama novak daha da onemli bunu gormek icin td olmaya gerek yok
Hasan 2 yıl önce
Çok iyi rakam vermiş Ağaoğlu. Kendisi bilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@