7m

7m

hyundai

Ahmet Ağaoğlu'ndan lig tescili tartışmalarına sert cevap: İddiayı ortaya atanların...

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu lig tescili konusuna sert cevap verdi.

Trabzonspor 07.04.2022, 10:32
Ahmet Ağaoğlu'ndan lig tescili tartışmalarına sert cevap: İddiayı ortaya atanların...

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğun en büyük adayı Trabzonspor, 23 hafta önce oturduğu liderlik koltuğuna demir atmış durumda. Eski TFF başkanı Nihat Özdemir'in görevinden istifa etmesinden sonra ortaya çıkan ligin tescilli hakkındaki iddialara Başkan Ahmet Ağaoğlu'ndan sert yanıt geldi.

Ligde şampiyonluğa koşan Trabzonspor , mutlu son için geri sayıma geçerken bir yandan da ligin 'tescil edilmemesi' yönünde birtakım girişimler olduğu da konuşulmaya başlandı. Merkez Hakem Kurulu tarafından 13 hakemin görevden alınması ve sonrasında Tahkim Kurulu'ndan dönmesiyle başlayan tartışmalara Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan tepki geldi.

Okan Üniversitesi'nde bordo- mavili ekibe verilen 'Yılın Takımı' ödülünü alan Başkan Ağaoğlu, törenin ardından soruları yanıtladı. Ligin tescili hakkındaki tartışmaların anlamsız olduğunu belirten Ağaoğlu, "İddiaları ortaya atan insanların ciddiyetine bakmak lazım. Açıkçası biz hiç ciddiye almıyoruz" dedi.


Yorumlar (10)
Erdem 2 ay önce
Lig tescili işlemi, lig maçlarının tamamlanmasından belli bir süre sonra olur. Biz şuan bile şampiyonluk kupamızı alsak yine federasyon ligi tescil etmeyebilir. Küme düşen kulüp başkanları gibi insanların zeka küpü fikirlere her zaman açığımdır. Nasıl olsa goy goycular TFF nin başına geçmiş. En saçma fikir kimin yarışmasına dönmüş. Benim projemde küme düşme kalksın 30-40 takımla lig oynansın, 50 takımla lig oynayan Dünyanın tek ligi biz olalım. Her maça 3 puan değil büyük maçlara 5 puan, kimisine 10 puan, bazen adam şike yapmasın diye 40-50 puan bile verelim, bacak arası gollere 1 puan bu şekil projeler ile federasyon başkanları gelsin göreve. Son olarak Allah dan korkmayan her şeyi yapar. Eski Türkiye yok Muz Cumhuriyeti mi var ?
Cahit SAĞIR 2 ay önce
Bu sene lig şaibeden,şikeden arınan bir sezon olduğundan geçmişde ligi istedikleri gibi evirip çevirenler bulanık su oluşturarak karanlık emellerine ulasmak istediler fakat yemezler.
ferşad 2 ay önce
neyi sert olmuş masaya yumruğunu vuracaksın başkan sana bu soruyu böyle soramazlar sen de diyeceksin ki bu lig şaibeli kim diyorsa bir gen testi yaptırsın
COVANNİ 2 ay önce
KİMLERİN SESİ ÇIKIYOR KÜME HATTINDA OLAN DÜŞEN TAKIMLARIN. BU TAKIMLAR DAHA ÖNCE DE DÜŞTÜ AMA DÜŞME KALDIRILDIĞI İÇİN DÜŞME OLMADI
Adnan 2 ay önce
Sayin baskanim,AFKURSUNLAR her seye nicin cevap veriyorsun?..Sike ettiler birdahami edecekler bukadar cesaret varmi onlarda?.ligi tescil etmemek SIKE demek degilmi?Onlardan biri LIDER olsa böyle AFKURURLAR,miydi?
0661 2 ay önce
bütün dönen bu oyunlar trabzonsporu şampiyon yapmamak içinse mümkün değil başaramazlar, başaramayacaklar.
Murat69 2 ay önce
sayın başkanım bu işi sıkı tutup şu iki haftada şampiyonluğu ilan etmek lazım. Bunlardan herşey beklenir. Ne yapıp edip antebi yenmemiz lazım baksana onlarda hırslanmış maksim diye bir futbolcuları var takımıda motive ediyormuş. Erol Bulut zaten diğer abilerinden taktikleri alıp sahaya öyle çıkar şampiyonluk garanti değil bir an önce bu iki maçı alırsak o zaman garantileriz.
tp 2 ay önce
bu ülkede adalet olsa bu soruyu soramazlar bile, illa ki sokaklara çıkıp ortalığı yakmak mı gerekir dikkate alınmak için?...
SUKENARLI 2 ay önce
Ülkenin bütün kademelerindeki yönetimler şaibelidir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@