7m


7m

hyundai

Ahmet Ağaoğlu'ndan flaş açıklama! "Sekizinci kupayı beraber inşa edeceğiz!”

Ahmet Ağaoğlu kulübün resmi internet sitesine y açıklamada bulunarak, "Sekizinci şampiyonluğumuzu simgeleyen bu kupa anıtını sizlerin desteğiyle inşa edeceğiz." dedi.

Trabzonspor 02.05.2022, 20:14
Ahmet Ağaoğlu'ndan flaş açıklama! "Sekizinci kupayı beraber inşa edeceğiz!”

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Sekizinci kupayı beraber inşa edeceğiz" dedi.

Ağaoğlu, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Değerli Trabzonspor Sevdalıları,

Trabzonsporumuzun hepimize çifte bayram yaşattığı bu güzel günlerde sizlerden önemli bir ricamız var.

Şampiyonluğumuzun ardından tüm Türkiye’yi Bordo-Mavi’yle donattık. Kutlamalarımızla, coşkumuzla sadece ülkemizde değil; dünyanın dört bir tarafında ses getirdik ki bu kutlamalar devam edecek; inşallah sezonu çifte kupayla tamamlayacağız. Mayıs sonunda hep beraber yeniden büyük bir bayram yaşayacağız.

Geçtiğimiz günlerde yönetim kurulu olarak, yıllar sonra gelen bu kutlu günün; sekizinci şampiyonluğumuzun kalıcı bir hatırası olması adına, stadyumumuzun önüne bir anıt yaptırmaya karar verdik. Sekizinci şampiyonluğumuzu simgeleyen bu kupa anıtını sizlerin desteğiyle inşa edeceğiz.

Bizler bu şampiyonluk anıtının, sadece sembolik olarak değil, maddi olarak da Trabzonsporumuzu güçlendirmesini hedefliyoruz. Öyle ki kulübümüzün önümüzdeki yıllarda da sportif başarısını sürdürebilmesi için ekonomik olarak yeni imkanlar oluşturmak zorundayız.

Bu amaçla siz Trabzonspor sevdalılarına sesleniyorum: Anıtta kendi isminin veya şirketinin isminin yer alması koşuluyla Trabzonsporumuza 1’er milyon lira verecek 1000 Trabzonspor sevdalısı arıyoruz. Kulübüne daha fazla katkı sağlamak isteyen Bordo-Mavi sevdalıları anıtta birden fazla isim hakkı satın alabilirler.

İnanıyorum ki Trabzonspor sevgisini bundan sonra her bayram, bir şölen havasında yaşayacağız. Sizlerle birlikte sekizinci kupayı anıtsal olarak yeniden inşa ederken, diğer kupalara giden finansal altyapıyı da sağlamlaştıracağız.

Hepinizi saygıyla selamlıyor, sağlıklı, huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum."


Yorumlar (2)
Erdem 3 hafta önce
Mükemmel bir çalışma, helal başkan. Bu lanet borçtan ancak böyle kurtarabiliriz. Bu proje başarılı olsa bile anca borcun 3 te 1 ne denk geliyor ne yazık ki. İnşAllah bin değil 2 bin iş adamı çıkar. Meşhur müteahhit Ali Ağaoğlu, eskiden şaka ile karışık cebinden bir tomar para çıkarıp, TV programında hava atıyordu, hem reklam yapmak hem de daire satmak için de basketçi gibi bazı sporculara beleş daire hediye ediyordu, biraz da memleketinin kulübüne destek olsa da bizde Ali Ağaoğlu için ağanın eli tutulmaz diye gurur duysak. Şenol Güneş gibi yüksek gelirli spor adamları da yine destek verir ise hedeflenen miktara ulaşırız.
Dev 3 hafta önce
Baskanim ticari zekaniza hayranim .galatasarsy koskoca uefa kupasi super kupa kazandi ama bu kadar avantaja ceviremediler.insAllah tutar bu tarz projeler ne diyelim artik.bogaz koprusune asilan bayragi satmak simdi bu helal olsun . avrupada Gurbetteki tsliler icinde projeler olursa daha iyi olabilir.maddi acidan daha iyi durumdalar diye dusunulebilir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@