Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz haberlerine tepki!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz'ın gençleri alemlere götürdüğü haberlerine sert tepki gösterdi.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz haberlerine tepki!

Haber61 - Spor Servisi

Tuncay Lakot

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Haber61'e yaptığı özel açıklamalarda Burak Yılmaz'ın Abdulkadir Ömür ile birlikte İstanbul'da eğlendikleri yönündeki haberlere sert tepki gösterdi.

Ağaoğlu "Antalyasporluların Burak’a yaptığı tezahüratı anlamak mümkün değil. Çünkü Burak nereye giderse gitsin hala Antalyaspor’a para kazandıran bir oyuncu. Burak Antalyaspor için altın yumurtlayan bir tavuk. Ne yapacaktı yani sahaya çıktığı zaman oynamayacak mıydı? Trabzonspor'dan para alıyor, emek veriyor. Bunun karşılığını vermeye çalışan bir oyuncu" ifadelerini kullandı.

Burak Yılmaz'ın gençleri gece kulübüne götürdüğü ile ilgili çıkan haberlere de sert tepki gösteren Ahmet Ağaoğlu "Bunlar hiç hoş şeyler değil. Burak benim oyuncumdur. Abdülkadir, Yusuf benim oyuncumdur. Bunların hepsi benim oyuncum. Benim oyuncularımla alakalı bu şekilde yapılan eleştiriyi ben kendime yapılmış olarak görürüm. Benim bunlardan haberim olmayacak, bir gazetecinin olacak, bunu kendine görev addedecekse bu doğru bir şey değil. Doğru bir bakış açısı ve yaklaşım değil. Eğer gerçekten böyle bir şey varsa bunun hesabını soracak olan benim. Ama öyle bir şeyin olmadığı yerde de önlerine ben geçerim. Mantıklı olarak düşünecek olursak bu haberi yazan arkadaşlar takıma olumlu bir katkı yapacağını düşünüyorsa ciddi şekilde yanılıyorlar. Bunu ben takımın iç düzenini bozmak amaçlı yapılmış bir şey olarak değerlendiririm. Burak’la Abdülkadir’in gittiği doğrudur. Takımın içinde abisiyle izin gününde bir yere gitmesinde seyahat etmesinde bir sakınca yok. Ama âlemlere dediğin zaman orada duracaksın. Bunu söyleyen bunu ispat etmekle de mükelleftir. Kimse bulanık suda balık avlamaya kalkmasın. Biz o balıkları başka havuza çoktan naklettik. Bulanık suya balık avlamak için ellerini daldıranlar en fazla bizi görürler karşılarında." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 14:02


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
?
? - 3 ay Önce

ts nin başarılı olabilmesi için önce yerel basınımı lav edelim taraftar olarak ??? yerel basında ayaklarını denk alsın bence ....

Cemil
Cemil @? - 3 ay Önce

Yerel basın okuma okutma

?
? @? - 3 ay Önce

yerel basın sanmasınki kalem elimizde taraftarı istediğimiz gibi yönlendirip istediğimiz futbolcuyu hedef gösterebiliriz...

Akbayrak
Akbayrak - 3 ay Önce

Başkanım Futbolcularımıza sahip çıkalım
İrlandalılar akbaba gibi bekliyor
Çok fırsat tepsekte takımımız ve futbol kalitemiz maşAllah iyidir
Sizlerde Futbolcularda Trabzon halkı için değerlisiniz

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 3 ay Önce

Yani Burak, Abdülkadir’igece kulübüne getirmişse kötülük mü yapmış? N güzel işte hayatı öğrensinler. Helal olsun burak Yılmaz’a.

GÜMÜŞHANELİ
GÜMÜŞHANELİ @DuRsUnTeMeL - 3 ay Önce

Adamum senin kafa eyi mi?

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 3 ay Önce

Ulan ne kadar yobaz bir millet olduk! her nimetten faydalanacaksın ne olmuş gece kulübüne gitmiş de Messi, Ronaldo gitmiyor mu? Ot gibi mi yaşasın?

Ercan
Ercan - 3 ay Önce

Ülkemizin şu anda en iyi. Forveti Burak.onu birşeyler TS yıl aşağıya çekecekler akılları sıra

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 3 ay Önce

Ula hemşerum sen diysun sen her nimetten yararlanmaymusun kafanın güzelluğuyla ne işi var deduklerumun.

her türlü zarar bu burak
her türlü zarar bu burak - 3 ay Önce

aldığı maaştan,ahlaksızları savunmasına kadar.

ismail
ismail - 3 ay Önce

burak trabzondan gitsede herkese faydali olur her seyi olay insan kendini bu kadar degersizlestirmez birilerini al camiye gotur o zaman cok sevdigim buraktan nefret ediyorum


banner443