Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz'ın şikayetini geri çekmesi hakkında konuştu.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu gündeme dair açıklamlar yaptı. Burak Yılmaz'ın Trabzonspor'u alacakjlarından dolayı TFF'ye yaptığı şikayeti geri çekmesi hakkında konuşan Ağaoğlu "Yanlış anlaşılmalar vardı, o düzelince sorunlar da düzerldi" dedi

Ağaoğlu "Ağaoğlu, Burak Yılmaz'ın alacakları ödenmediği gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonuna yaptığı başvuruyu çekmesine ilişkin ise "Burak Yılmaz ve kulüp arasında bazı yanlış anlaşılmalar vardı. Basın toplantısında bunları söylemiştim. Onları ortadan kaldırdık, kaldırınca problemler, sorunlar da çözülüyor." diye konuştu.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 1 yıl Önce

Burak yılmaz delikanlı kardeşimizdir Selçuk inan gibi sadist değildir. Burak yılmaz’ın Trabzonspor’a katkısı büyüktür...Burak Yılmaz’a hep birlikte sahip çıkmalıyız! Burak yılmaz kendisine yakışanı yapmış davayı geri çekmiştir.

Deniz
Deniz - 1 yıl Önce

İnşAllah Burak yilmazla şampiyonluğu yasayacagiz

kaplan61
kaplan61 @Deniz - 1 yıl Önce

insAllah 2inci sampionlugu yasacagiz.

Efsaneoflu
Efsaneoflu - 1 yıl Önce

Değerli Başkanım böyle ufak şeyleri takma bu havayı bozacak olan inan yine içerde olur sizin ve yönetimin görevi Aile içinde bu tür olayları çözmektir bunu dillendirmek Trabzonspor düşmanlarının ekmeğine yağ sürmek olur evet büyük bir yükün altına girdiniz sizin motivasyonununz yüksek olacakli bu takıma yansısın başarı geldikce bunlar aşılacaktır içerde huzuru bozan kimse gözünün yakışa bakmayım bu anlamda ünal hocayı tebrik ediyorum bir futbolcuya verilecek en büyük ceza onu formasından uzaklaştırıp değersizleştirmektir kimse bu formadan büyük değildir devre arasına tranfer sezonu açılana kadar takım bu havada giderse işAllah bir stoper birde savaşcı bir ön liboro alınırsa bu takımı kimse tutamaz kuçkayı arap yada isteyen kim varsa satıp kaynak yaratılabilir yolunuz açık olsun yanınızdayız

Ismail Bulut
Ismail Bulut @Efsaneoflu - 1 yıl Önce

Aynen katiliyorum. Duygusal olmayalim. Ilk once kendi aranizda konusun, sonra basinla paylasin gerekiyorsa. Bu olaydan sonra 2 mac kaybettik.

GEDİKLİ
GEDİKLİ - 1 yıl Önce

Düzgün başkan, düzgün sporcu doğal sonuç

ALPASLAN PEKİN
ALPASLAN PEKİN - 1 yıl Önce

yeme bizi başkan burak devre arasında gider

Yusuf
Yusuf - 1 yıl Önce

Başkanım sizi seviyorum.size devre arası transfer dönemi için diyeceklerim var.esteban iyi kaleci fakat uğurcanın önünün açılması için iyi paraya gitmesi lazım.ibanez yedek ve çok para alıyor 1 milyon euroya gönderilsin yerine 1461 trabzondan samican gelsin hücum oyuncusu olarak da furkan tütüncü ve cafer tosunu alabiliriz.kuckayı da 4 milyon euroya milana satalım.yerine nirjeryalı sağlam bir önlibero alalım.

Salih 6107
Salih 6107 - 1 yıl Önce

Gidecekse de böyle gitmeli. Şu anda Burak’ı isteyen en az 7 milyon avroyu gözden çıkarmalı, kavgalı ve formsuz Burak’ı kim alır. Yani satacaksak da murdar etmeden satalım.


SIRADAKİ HABER