banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz'ın şikayetini geri çekmesi hakkında konuştu.

Trabzonspor 09.10.2018, 12:34
Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu gündeme dair açıklamlar yaptı. Burak Yılmaz'ın Trabzonspor'u alacakjlarından dolayı TFF'ye yaptığı şikayeti geri çekmesi hakkında konuşan Ağaoğlu "Yanlış anlaşılmalar vardı, o düzelince sorunlar da düzerldi" dedi

Ağaoğlu "Ağaoğlu, Burak Yılmaz'ın alacakları ödenmediği gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonuna yaptığı başvuruyu çekmesine ilişkin ise "Burak Yılmaz ve kulüp arasında bazı yanlış anlaşılmalar vardı. Basın toplantısında bunları söylemiştim. Onları ortadan kaldırdık, kaldırınca problemler, sorunlar da çözülüyor." diye konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
DuRsUnTeMeL 2 yıl önce
Burak yılmaz delikanlı kardeşimizdir Selçuk inan gibi sadist değildir. Burak yılmaz’ın Trabzonspor’a katkısı büyüktür...Burak Yılmaz’a hep birlikte sahip çıkmalıyız! Burak yılmaz kendisine yakışanı yapmış davayı geri çekmiştir.
Deniz 2 yıl önce
İnşAllah Burak yilmazla şampiyonluğu yasayacagiz
kaplan61 2 yıl önce
insAllah 2inci sampionlugu yasacagiz.
Efsaneoflu 2 yıl önce
Değerli Başkanım böyle ufak şeyleri takma bu havayı bozacak olan inan yine içerde olur sizin ve yönetimin görevi Aile içinde bu tür olayları çözmektir bunu dillendirmek Trabzonspor düşmanlarının ekmeğine yağ sürmek olur evet büyük bir yükün altına girdiniz sizin motivasyonununz yüksek olacakli bu takıma yansısın başarı geldikce bunlar aşılacaktır içerde huzuru bozan kimse gözünün yakışa bakmayım bu anlamda ünal hocayı tebrik ediyorum bir futbolcuya verilecek en büyük ceza onu formasından uzaklaştırıp değersizleştirmektir kimse bu formadan büyük değildir devre arasına tranfer sezonu açılana kadar takım bu havada giderse işAllah bir stoper birde savaşcı bir ön liboro alınırsa bu takımı kimse tutamaz kuçkayı arap yada isteyen kim varsa satıp kaynak yaratılabilir yolunuz açık olsun yanınızdayız
Ismail Bulut 2 yıl önce
Aynen katiliyorum. Duygusal olmayalim. Ilk once kendi aranizda konusun, sonra basinla paylasin gerekiyorsa. Bu olaydan sonra 2 mac kaybettik.
GEDİKLİ 2 yıl önce
Düzgün başkan, düzgün sporcu doğal sonuç
ALPASLAN PEKİN 2 yıl önce
yeme bizi başkan burak devre arasında gider
Yusuf 2 yıl önce
Başkanım sizi seviyorum.size devre arası transfer dönemi için diyeceklerim var.esteban iyi kaleci fakat uğurcanın önünün açılması için iyi paraya gitmesi lazım.ibanez yedek ve çok para alıyor 1 milyon euroya gönderilsin yerine 1461 trabzondan samican gelsin hücum oyuncusu olarak da furkan tütüncü ve cafer tosunu alabiliriz.kuckayı da 4 milyon euroya milana satalım.yerine nirjeryalı sağlam bir önlibero alalım.
Salih 6107 2 yıl önce
Gidecekse de böyle gitmeli. Şu anda Burak’ı isteyen en az 7 milyon avroyu gözden çıkarmalı, kavgalı ve formsuz Burak’ı kim alır. Yani satacaksak da murdar etmeden satalım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@