banner556

Ahmet Ağaoğlu'ndan Ali Koç'a transfer göndermesi: Parası varsa versin zaten

Trabzonspro Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a gönderme...

Trabzonspor 26.11.2020, 16:33 26.11.2020, 16:51
Ahmet Ağaoğlu'ndan Ali Koç'a transfer göndermesi: Parası varsa versin zaten

Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'na katılan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu dikkat çeken bir çıkış gerçekleştirdi.

Kulüplerin ekonomik durumunun düzenlenmesi konusunda tartışan kulüp başkanlarından Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Kulüplerin rekabet içerisindeyken kendi aralarında sınırlama yapıp yurtdışındaki futbolcunun yakasına yapışıp "İlla da bana gel. O 1 veriyor ben 1.2 vereceğim" durumunu bırakmalıyız." ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu çıkış yaparak "Sen bunun olabileceğine inanıyor musun. Benim 2.2'den pazarlık yaptığım futbolcuya bir başka kulüp 2.8 verdi ve aldı. Hayrını görsünler. Hatta TFF başkanının 1 metre yanında o da tanıktır futbolcu ismi ve kulüp ismi söylemeyeceğim ama o kulübün başkanının "Oyuncuyla bizim hiçbir ilişkimiz söz konusu değil bir tasarrufumuz yok" deyip 2 gün sonra imzayı attırdı. Onu engellemek mümkün değil. Varsa parası versin zaten." dedi.

Hatırlanacağı üzere sezon öncesinde bir toplantı sonrası konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Jose Sosa'nın gündemlerinde olmadığını açıklamış ve sonrasında Trabzonspor'un teklifinin üzerine çıkarak futbolcuya imza attırmıştı.

Ali Koç aynı şekilde Filip Novak'ın transferini de bu şekilde bitirmişti.

Haber61 Spor Servisi

Yorumlar (13)
Mert 2 ay önce
Hiç gocunmaya gerek yok, sen sosa ve novak için 1M vermedin fazladan gittin 4M farcama yapıp çöpleri aldın. Alma marlon afobe ve flavio novak sosa ya ver tut takımda. Fenerbahçe doğru olanı yaptı, aldı. Bizde zamanında cardozo için benzerini yaptık. Ne sosa ne novak ortahisarlı akçaabatlı falan değil. Tabiki para ve daha gelişmiş bir şehir olan İstanbul seçimi yapacak
Fahri keskın 2 ay önce
Trabzon sporun hatası sezon içinde novak ve sosa imza atmak istediler yönetim sezon sonuna bıraktı ondan sonrada fenere gittiler en doğal hakları elimizdeki takım iskeletini bozduk buda fenerin işine geldi daha nicin suçu başkasında ariyoruz
Murat 61 2 ay önce
Ya bırakın arkadaşlar yönetime atıp tutmayı sosa baskanla beraber basın toplantısında başkan rahat olsun bizim hedefimiz şampiyonluk sezon sonunda geleceğimize karar vereceğim demişti bu sözün sonrası başkan novak ve sosada bir sorun yok demişti bunların paraci olduğu şampiyonluk primi istemesinden belliydi
Farozli 2 ay önce
Başkan niye ağlıyorsun parayı veren düdüğü çalar sen de Anadolu kulüplerinin elinden az mı oyuncu aldın kim güçlüyse o alır doğanın kanunu bu. Sen istesen Novak ve Sosayi elinde tutardin cimrilik yaptın rakibine kaptirdin üstelik onların yerine aldığın oyuncular hep çöp Hugo harici transfer yapmadık desek yeridir yani ekonomi yapayım az para harcayım dedin daha çok para çıktı cebinden üstelik sportif başarı da ortada yok. Kısacası çuvalladin.
mavi 2 ay önce
Şikecifb ye deniz ,barış, ferdi gibi boşa çıkacak ayrılacak hangi futbolcu varsa misilleme yapıp ts transfer edicek.bunlara misilleme kesin yapılmalı.
Ali Fuat 2 ay önce
Ali Koç ile yan yana röportaj veriyorken Novak neden gitti sorulduğunda lak lak yapıyordun. Şimdi arkasından mı sallıyorsun. O günden sonra konuşmaya hiç hakkın yok. azıcık karakter diyorum...
Kemal SAKA 2 ay önce
Ali Koç bu hamleleri FB'ye eşsiz katkılar yapmaktan ziyade, TS'un iç dünyasında buhran yaratmak ve yine TS'u tarumar etmek için yapmıştı. Doğrusu başarılıda oldu, zaten olmaması mümkün değildi. Parayı bir silah gibi kullanabilen devletten bile daha güçlü başka bir mevzi daha yok bu ülkede. Paranın gücü ile müesses düzenin yine güçlünün gizli tasavvuruna emre-amade edildiği bir çark bu. Yahşi kapitalizmin, vahşi avcıları.
Bozkurt 2 ay önce
Şikeci pislik fenerin bu konumda olması asla şaşırtıcı değil.Yönetimin Ünal Hoca olayından sonra transferler dahil bir tane doğru işi var mı ? Yahu elimizdeki şampiyonluğu siyasete kurban ettik.Sorumluları kına yaksınlar...TTKveY (amin)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@