banner536

banner526

banner513

Ahmet Ağaoğlu'na çifte doğum günü kutlaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu için doğum günü kutlaması yapıldı.

Trabzonspor 27.06.2020, 18:24
Ahmet Ağaoğlu'na çifte doğum günü kutlaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’na doğum günü kutlaması gerçekleştirildi.

İlk olarak Teknik Direktör Hüseyin Çimşir ve futbolcuların yer aldığı kutlamada Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Çoğunuzun üç katı yaşım var. Ne kadar yaşadığım değil, nasıl yaşadığım önemli. Üzerimizde çok büyük bir sorumluluk var. Bu takımın şampiyonluğu elinden alındığı veya çalındığı zaman kendi elleriyle hayatlarına son veren insanların var olduğu bir camiada onların hakkı olan şampiyonluğu almadan doğum günü kutlamak hiçbirimizin hakkı değil. O insanları mezarlarında mutlu edecek miyiz, etmeyecek miyiz? Bunun kararı sizde. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Kutlamanın ardından teknik heyet ve futbolcular Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun 63. yaşını tebrik ederek, iyi dileklerde bulundular.

Başkan Ağaoğlu’na daha sonra yönetim kurulu kutlama gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Üyesi Lokman Sadıklar’ın yeni hizmete açtığı kafe restorandaki kutlamaya Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp, Divan Başkanı Ali Sürmen, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Hacıkerimoğlu ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. Başkan Ağaoğlu üzerinde “Sizin önderliğinizde 8. Kuşatma’ya hazırız” yazılı pastadaki mumları söndürdü ve “İnşallah bu sene şampiyon olacağız” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
zafer 2 hafta önce
"ALLAH SANA UZUN ÖMÜRLER VERSIN KOCA YÜREKLI INSAN" 63."YAS GÜNÜN KUTLU OLSUN" BASKANIM SENINLE INSALLAH BUNDAN SONRA KUPALARA AMBARGO KOYACAGIZ"
Bordo 2 hafta önce
Başkan,mutlu yıllar...Şampiyonluk yakışır.
fatih 2 hafta önce
kesebileceğiniz tek pasta doğum bünü pastasıdır.şampiyonluk pastasını nasıl olsa başka takımlar kesecek,bizde her zamanki gibi aval aval bakacağız.gerçi bu teknik heyetle burası bile çok iyi.bir gol at,dön defensa.doldur boşalt ne olursa.ancak ünalı neden gönderdiler diye ,düşünmemek elde değil..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@