kebir

Ahmet Ağaoğlu Basketbol kulübüyle ilgili konuştu: "Canımı dişime takmış kaynak ararken…"

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu Basketbol kulübüyle olan alacak meselesiyle ilgili konuştu.

Ahmet Ağaoğlu Basketbol kulübüyle ilgili konuştu: "Canımı dişime takmış kaynak ararken…"

Haber61 – Spor Servisi – Tuncay Lakot - Trabzonspor ile Basketbol Kulübü arasındaki alacak meselesi bugün gündeme gelen yeni bir gelişme ile yeniden alevlendi.

Trabzonspor’da Başkan Muharrem Usta döneminde Basketbol Kulübüne aktarılan 11 Milyon TL’nin faizi ile birlikte geri alınması için işlem başlatıldığı öğrenildi. Trabzonspor’un, yasal faizi ile birlikte yaklaşık olarak 13 Milyon TL’yi Basketbol kulübünden geri istemesi tartışmaları da beraberinde getirdi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu konu ile ilgili olarak Haber61’e yaptığı açıklamada “Ben zaten canımla boğuşuyorum, bir de borcu 27 Milyon TL’ye varmış basketbol kulübünün Trabzonspor’la anılması hoş bir şey değil” dedi.

CANIMI DİŞİME TAKMIŞ KAYNAK ARARKEN…

Basketbol kulübünün Trabzonspor futbol kulübünden bağımsız bir kulüp olduğunu vurgulayan Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Basketbol takımı Trabzonspor kulübünden bağımsız bir kulüp. Bu açık ve net! Bir kere bütün insanların bunu bilmesi lazım. FİFA ile UEFA'nın kuralları var. Futbol kulübünden başka bir sportif yapılanmaya para aktaramazsın! Bu çok açık ve net. Trabzonspor Basketbol kulübü bağımsız bir kulüptür. Zamanında bu takıma isim hakkı verilmiş. Camiada veya piyasada Trabzonspor'un bir kulübüymüş gibi bir algı oluşuyor. Bizimle alakası olmayan bir kulüp. Muharrem Usta zamanında yönetim kurulu kararı da alınmadan 11 Milyon lira para aktarılmış oraya. Ben zaten canımla boğuşuyorum, bir de borcu 27 Milyon TL’ye varmış basketbol kulübünün Trabzonspor’la anılması hoş bir şey değil. Kendi başlarına yapabiliyorlarsa bizden bağımsız yapsınlar, zaten bizden bağımsızlar. Ben bugün lisansa engel borçları temizlemek için canımı dişime takmış kaynak ararken, gitmiş basketbol kulübüne 11 milyon vermiş. 11 milyon verirken basketbol kulübünün borcu da var. O onların kendi işi, istedikleri kadar borçlanırlar” dedi.

Başkan Ahmet Ağaoğlu, Basketbol Kulübü Başkanı Abiş Hopikoğlu’nun alacak meselesi ile ilgili olarak kendisiyle görüşme isteği olup olmadığı yönündeki soruya ise, “Beni arayıp tebrik etti, eskiden tanışırız kendisiyle. Ben Ahmet Ağaoğlu değilim şu anda, Trabzonspor kulübünün başkanıyım, Trabzonspor kulübünü temsil ediyorum” şeklinde cevap verdi.

İŞTE O BELGELER

Trabzonspor'un, Basketbol Kulübünden alacağı olan 11 Milyon TL'nin geri alınmasına yönelik başlattığı işlem sonrasında alacakların detaylarını gösteren belgeler ortaya çıktı.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 19:38
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
acg
acg - 1 hafta Önce

İsim hakkınıda kullanmasınlar. Onuda alın. Trabzonspora trasfer diye yazıyorlar bir bakıyorsun basketbol ile alakalı. Trabzonsporda idmana çıkamdılar diye yazıyorlar bir bakıyorsun basket. Alın isim hakkını. Abiş bey başka bir isim bulur.

Ahmet
Ahmet - 1 hafta Önce

basketbol takımı bizim bir degerimiz

Tsli
Tsli - 1 hafta Önce

Basketbola kaynak aktarılacak ise ona neden başkan seçiliyor. Onun Başkanı Ağaoğlu değilse yaptığı doğru.

biz trabzonluyuz
biz trabzonluyuz - 1 hafta Önce

böyle birşey kabul edilemez.sonuçta oda bizi basketbolda temsil ediyor tabiki kaynak aktarılabilir futbol takımının eski yönetimleri.sonuçta ha basketbol ha futbol arma aynı sonuçta 4. büyüğüsün bu ülkenin.gerçekten çok üzüldüm rezil olduk şaka gibi işler hep bizde olur zaten ki hopikoğlu tek basına savasıyor adam arma adına tek başına

hhh
hhh - 1 hafta Önce

basketbol trabzonsporu temsil etmiyormu ayıpdır bee utanmasanız mendil acacaksınız sokakta

yılma topal
yılma topal - 1 hafta Önce

Sayın Ağoğlu kimse seni oraya zorla seçmedi. Canını dişine takma beğenmiyorsanız bırakıp gidersiniz. Zorla sizi tutan yok. Basketbol kulübüde Futbol takımıda Trabzonlunundur.

Bozo
Bozo @yılma topal - 1 hafta Önce

Gördüğüm en saçma yorum

Sedat K.
Sedat K. @yılma topal - 1 hafta Önce

Hadi git ordan. Bu nasil bir görüs. Kendini gelistir de sen yap o isi. Hooligan misin.

Burak
Burak - 1 hafta Önce

Tümüyle ayrilmaliyiz. Ne basketbolu? Önce futbol. Basketbol olsun mi? Olsun ama yukarıdan aşağı değil aşağıdan yukarıya çıksınlar. Trabzonlu uşakları boy ortalaması 1.65 ne basketbolu? Bir tane Trabzonlu Uşak yok orada.

5561
5561 @Burak - 1 hafta Önce

Sen işini bilirsin Başkan bu taraftar a dürüst adam lazım değil usta gibi veya öbür leri gibi Trabzon spor umu borç batağına sokacak adam arıyor lar Trabzon u borça soksan seni çok severler yalan konuşsan seni seviyoruz Başkan

afat
afat - 1 hafta Önce

ayrışmamalı


banner426

banner424