kebir

Ağaoğlu: Okay'a kızmıyorum, üzülüyorum

Başkan Ağaoğlu, Okay'ın transferiyle ilgili konuştu

Ağaoğlu: Okay'a kızmıyorum, üzülüyorum

Trabzonspor, yeni sezon öncesinde ekonomik açıdan ciddi sıkıntılar yaşayıp transfer adına zorlanırken, bir de elindeki değerleri kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya. Bu noktada yuvayı ilk terk etmesi beklenen isim hiç kuşku yok ki, takımın kötü zamanında çok iyi bir sezon geçiren Okay Yokuşlu.

Yıldız futbolcunun peşinde Rusya’dan Almanya’ya İngiltere’den İspanya’ya kadar birçok ekip takıldı. Ancak 24 yaşındaki oyuncu tercihini Celta Vigo’dan yana kullandı.

Usta’ya gönderme yaptı 

4 gündür İspanya’da olan ve İspanyol temsilcisine imza atmak için 6 milyon Euro’luk serbest kalma bedeleni yatırmasını bekleyen Okay Yokuşlu’nun durumu hakkında Başkan Ahmet Ağaoğlu, açıklamalarda bulundu. 6 milyon Euro’luk maddenin büyük bir hata olduğunun altını çizen Ağaoğlu, dönemin başkanı Muharrem Usta’yı da eleştirdi:

‘Her şeyi denedik ama...’ 

Okay gibi yetenekli, patlama yapma ihtimali çok yüksek bir oyuncuyla yeni sözleşme yapıyorsunuz, üstelik 5 yıllık... Ancak sonra bu mukaveleye 6 milyon Euro’ya Avrupa’ya giderse serbest kalır maddesi ekliyorsunuz. Bu olacak bir iş değil. Madem memnunsunuz, oyuncudan umutlusunuz 6 milyon nedir! Okay’a madde koyacaksanız bu en az 10 milyon Euro olmalı. Kalması için çok savaştık, uğraştık. Maddeyi kaldırmayı teklif ettik, ücrette zam yaptık. Fakat oyuncu, ailesi ve menaceri buna sıcak bakmadı. Böyle bir yeteneği buluyorsunuz, alıyorsunuz, parlatıyorsunuz ve sonra elinizden olmayacak rakamlara uçup gidiyor. Okay’a kızmıyorum, üzgünüm sadece. Asıl kızgınlığım bu maddeyi koyanlara.”

Fanatik

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 11:02
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer
zafer - 2 ay Önce

"BÜYÜK BASKAN" SEN COK YASA.

Okay  hiç
Okay hiç - 2 ay Önce

Okay hiç bir zaman bir yıldız futbolcu olamaz.
Trabzon dan ne okay lar çıkacak

YAKUP
YAKUP - 2 ay Önce

Okay o kadar iyi bir futbolcu değil. İyi ki satıldı ve o madde konuldu. Göreceksiniz herkesi iyi ki satıldı diyecek. Düne kadar eleştirilen bir oyuncuydu Okay.

Korganlı
Korganlı - 2 ay Önce

Angut Muharrem Usta yönetimi

Mesut BEYAZ
Mesut BEYAZ - 2 ay Önce

Şimdi anlayabiliyor muyuz Trabzonsporumuzun neden şampiyon olamadığını?Başka bir ifade yazmaya bile gerek yok sanırım.

şehzade
şehzade @Mesut BEYAZ - 2 ay Önce

Tsnin en büyük düşmanı bak fener falan değil böyle beceriksiz hain yönetimler adam ts nin kapısına neredeyse kilit vuracak dereceye gelmiş

agasarlı
agasarlı - 2 ay Önce

e muharremin yaptıkları yanına kar mı kalacak, onu başa getirenler nerde, nerde muharrem usta diye bağıranlar. bu kaybolan milyon dolarlar kimin parası ??
kim zarart etti, kimin adı itibarı kurumsal değeri eridi

Yuksel
Yuksel - 2 ay Önce

Hırsız usta kimin ada

Dokuzuncu Köy
Dokuzuncu Köy - 2 ay Önce

Okay'ın balonu yakında patlar; hep beraber görürüz...


banner426

banner393

banner427