7m


7m

hyundai

Ağaoğlu'nun gözü FIFA'da

Ağaoğlu FIFA'dan yanıt bekliyor

Trabzonspor 09.01.2019, 08:07 09.01.2019, 15:37
Ağaoğlu'nun gözü FIFA'da

Maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Trabzonspor’da transfer yasağının kalkması adına Başkan Ahmet Ağaoğlu yoğun mesai harcıyor.

Önceki gün İsviçre’ye giden Fırtına’nın patronu, dün FIFA yetkilileri ile son görüşmesini gerçekleştirdi. Sıkı bir şekilde savunmasını yapan Ağaoğlu, artık FIFA’dan gelecek yanıtı beklemeye başladı. Karadeniz ekibi, henüz somut bir gelişmenin olmaması nedeniyle transferde resmi adımlar atamıyor.


Yorumlar (9)
Gedik 3 yıl önce
Lafı gediğine koymuşsun 1461. Ama bizim taraftar göz boyası sever, cila sever. 1milyonluk futbolcuları 5milyona almayı sever. Yarını düşünmez. En iyi markayı giymek ister cebinde metelik yoktur. Son çıkan cep telefonu kullanır ay sonu faturayı ödeyecek parası yoktur. Lüx model arabası vardır ama yatar evin altında benzin alacak parası yoktur. Bizim insanımız böyle maslesef. Takım 3 maç üst üste kaybetsin Ünal istifa, Başkan istifa diye bağırır taraftarımız. Fenerli başkana, Ersun Yalan'a katlanırız bizden olana sabretmeyiz.
Dokuz köy 3 yıl önce
Burak Yılmaz'ın bu mukavelesine imza atan yönetici ya cahil,ya hırsız yada haindir.yonetimler şampiyon olur.yonetimler küme düşer.
aab61 3 yıl önce
mükemmel özetlemişsiniz tebrikler. şampiyon trabzon
Arif61 3 yıl önce
O zaman ver parada bahaneleri kalmasın transfer yapsınlar
0661 3 yıl önce
transfer yapmamanın bahanesi!
Samistal61 3 yıl önce
Dilinize bi yapışmış bundan öncekiler de bundan öncekiler, kardeşim siz geçmişin yakasını ne zaman bırakıcaksınız? Ayrıca bundan öncekilerin eline bu fırsat geçti mi? kaçtane sezon da gördün 3 şikeciler yerlede sen ikincisin, bu fırsat tepilir mi, ikitane topçu kiralacak takımı batırır mı?
? 3 yıl önce
kombine aldınmı sorması ayıp ????
1461 3 yıl önce
bundan öncekiler yaptıda bu hallere geldik kimi savunacağın iho mu yoksa usta mı bırakın bu işleri klube destek olun AĞAOĞLU bu klubün son şansı bunuda iyi anlayın....
Salih 6107 3 yıl önce
Mi dersin?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@