Ağaoğlu'nun gözü FIFA'da

Ağaoğlu FIFA'dan yanıt bekliyor

Ağaoğlu'nun gözü FIFA'da

Advertisement Advertisement

Maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Trabzonspor’da transfer yasağının kalkması adına Başkan Ahmet Ağaoğlu yoğun mesai harcıyor.

Önceki gün İsviçre’ye giden Fırtına’nın patronu, dün FIFA yetkilileri ile son görüşmesini gerçekleştirdi. Sıkı bir şekilde savunmasını yapan Ağaoğlu, artık FIFA’dan gelecek yanıtı beklemeye başladı. Karadeniz ekibi, henüz somut bir gelişmenin olmaması nedeniyle transferde resmi adımlar atamıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 15:37

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gedik
Gedik - 4 ay Önce

Lafı gediğine koymuşsun 1461. Ama bizim taraftar göz boyası sever, cila sever. 1milyonluk futbolcuları 5milyona almayı sever. Yarını düşünmez. En iyi markayı giymek ister cebinde metelik yoktur. Son çıkan cep telefonu kullanır ay sonu faturayı ödeyecek parası yoktur. Lüx model arabası vardır ama yatar evin altında benzin alacak parası yoktur. Bizim insanımız böyle maslesef. Takım 3 maç üst üste kaybetsin Ünal istifa, Başkan istifa diye bağırır taraftarımız. Fenerli başkana, Ersun Yalan'a katlanırız bizden olana sabretmeyiz.

Dokuz köy
Dokuz köy - 4 ay Önce

Burak Yılmaz'ın bu mukavelesine imza atan yönetici ya cahil,ya hırsız yada haindir.yonetimler şampiyon olur.yonetimler küme düşer.

aab61
aab61 - 4 ay Önce

mükemmel özetlemişsiniz tebrikler. şampiyon trabzon

Arif61
Arif61 - 4 ay Önce

O zaman ver parada bahaneleri kalmasın transfer yapsınlar

0661
0661 - 4 ay Önce

transfer yapmamanın bahanesi!

Samistal61
Samistal61 @0661 - 4 ay Önce

Dilinize bi yapışmış bundan öncekiler de bundan öncekiler, kardeşim siz geçmişin yakasını ne zaman bırakıcaksınız? Ayrıca bundan öncekilerin eline bu fırsat geçti mi? kaçtane sezon da gördün 3 şikeciler yerlede sen ikincisin, bu fırsat tepilir mi, ikitane topçu kiralacak takımı batırır mı?

?
? @0661 - 4 ay Önce

kombine aldınmı sorması ayıp ????

1461
1461 @0661 - 4 ay Önce

bundan öncekiler yaptıda bu hallere geldik kimi savunacağın iho mu yoksa usta mı bırakın bu işleri klube destek olun AĞAOĞLU bu klubün son şansı bunuda iyi anlayın....

Salih 6107
Salih 6107 @0661 - 4 ay Önce

Mi dersin?


banner426

banner204