7m

7m

hyundai

Ağaoğlu'nun dev çağrısı karşılık bulmaya başladı!

Trabzonspor'da 1 Milyar Lira'yı bulan bağış çağrısına ilk yönetim destek oldu

Trabzonspor 04.05.2022, 11:21 04.05.2022, 11:26
Ağaoğlu'nun dev çağrısı karşılık bulmaya başladı!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun 1 milyar TL'lik çağrısına ilk yönetim kurulu yanıt verdi.

Başta Başkan Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Ertuğrul Doğan, Başkan Yardımcısı Yalçın Orhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Şemsetdin Hancı ve Esat Emanet kupa anıtı için 1'er milyon bağışta bulundular.


Trabzonspor Yönetim Kurulu, stadyumun önüne yapılacak olan şampiyonluk anıtı için karar almıştı. İsmini veya şirketinin ismini ölümsüz hale getirmek isteyenler 1 milyon TL karşılığında bu anıtta isimleri yer alabilecek. Hedef bin Trabzonspor taraftarına ulaşıp 1 milyar TL gibi astronomik bir gelir elde etmek. Geçtiğimiz günlerde Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun yaptığı bu çağrıya ilk yanıt ise yönetim kurulundan geldi.

Başta Başkan Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Ertuğrul Doğan, Başkan Yardımcısı Yalçın Orhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şemsetdin Hancı ve Esat Emanet 1'er milyon TL'lik bağışta bulunarak çağrıya katılan ilk isimler oldu.

Ağaoğlu'nun dev çağrısı karşılık bulmaya başladı!


Yorumlar (5)
Ahmety 3 hafta önce
Param olsada şu anıta bende ismimi yazdırsam.Böyle helal kupa herkese nasip olmaz.
TOLGA 3 hafta önce
BU VE BUNUN GİBİ KAMPANYALARI BEKLİYORUZ.... TRABZONSPORA DESTEK OLMA ZAMANI .... LİGE AMBARGO KOYMA ZAMANI .... MADDİ DESTEK KAMPANYALARINI ARTIRALIM BAŞKANIM .....
Hasan 3 hafta önce
Bin olmaz ama her kişi çok değerli. Bakalım onursal başkan M.Ali Yılmaz yine yan mı çizecek yoksa bu sefer birşey verecek mi? Şenol Güneşi de merak ediyorum
desteptul.... 3 hafta önce
hayde
bir liste yapin su borcuda kapalim .
sampiyonluk ozel formasi imzali basilip 150 euro satilsin .
Erdem 3 hafta önce
Köprüdeki bayrağın satışı olsun, anıt kampanyası olsun, çok önemli, 2 bağış kampanyası. Forma satışında kârın çok büyük kısmı üretici firmaya kalıyor. Bu 2 kampanya bu şekil değil, tüm para kulübe kalacak. Hadi 1 milyon az rakam değil ama 6.100 TL çoğu spor adamı, spor yorumcusu ve Trabzon kökenli siyasi için büyük bir meblağ hiç değil. 15.000 TL ye kara borsa bilet alan için de değil. Her gelen siyasi, gelir gelmez atkı takıyor takmasına da, yardım da yapsa fena olmaz. Şenol, Ünal, Tolunay, Hami, Hüseyin, Fatih Tekke, Şota, Mehmet Yılmaz gibi say say yüzlerce yeni veya eski futbolcu çok çok rahat 10 parça alabilirler ki bu kulübe yaptıkları her şeyin karşılığını bir zaman mutlaka alırlar. Bana göre bayrak satışı bizim camiaya yakışır seviye de değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@