7m


7m

hyundai

Ağaoğlu'ndan Ünal Karaman sorusuna yanıt

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ünal Karaman'ın gönderilmesiyle ilgili soruya yanıt verdi

Trabzonspor 20.12.2021, 22:58
Ağaoğlu'ndan Ünal Karaman sorusuna yanıt

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu katıldığı bir televizyon programında açıklamalarda bulunurken takımın eski teknik direktörü Ünal Karaman'ın olaylı ayrılışı ile ilgili soruya da yanıt verdi.

Ağaoğlu konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı;

Geçmişle alakalı olarak konuşmanın anlamı yok. Geçmişi revize edemezsiniz. Bugün geldiğiniz noktanın değerlendirmesi daha sağlıklı olur.  Trabzonspor kalibresindeki bir kulüpte ne zamanki bir oyuncu veya antrenör veya kulüp başkanı, kulübün üzerinde değer görmeye başlar anla ki orada bir sıkıntı var. Trabzonspor kulübünde asıl olan armadır, kendi şahsiyetidir. Ahmet Ağaoğlu, Hasan, Hüseyin değil. Efsane başkan Şamil Ekinci’nin ismini genç jenerasyon zor hatırlar. Yüzde 10’unu ancak bilirler. Trabzonspor felsefesini oluşturan başkan. O bile kulübün önünde değer görmedi. Kendi de müsaade etmedi. Falan oyuncu kırmızı çizgimizdir vs. . Yıllardır benimsediğim bir şey var. Çıktığım hiçbir programda benim hiçbir şekilde bir oyuncuyu veya hocasını eleştirdiğime kimse şahit olmamıştır. Ben futbolu o kadar sevmiyorum. Ama Trabzonspor benim hayatım, herşeyim. Bu kadar ağır yükün altına girmemin sebebi bu aşk.

Haber61 Spor Servisi

ağa


Yorumlar (7)
Sadık Yılmaz Bulut 6 ay önce
Başkana sonuna kadar katılıyorum
Ünal'a konuşmadan veya Teşekkür ederek gitmek yakışırdı.
O ise bırak konuşmayı Yönetimi thdit ederek gitti ve Trabzon Spor defterini ebediyen kapattı
Acemiliğnin kurbanı oldu
O k u r 6 ay önce
Ağaoğlu, Şamil Ekinci'den sonra gelen en başarılı başkan. Sadece Trabzonspor için uğraşıyor. Örtülü başka hiç bir amacı yok.
Kemalettin 6 ay önce
Taraftarın birini sevmesi ayrı, kişinin kendini TSdan üstün görmesi ayrı. Cümlenin sonu başı ayrı. Ünal hoca Onur'u kadrodışı bırakmıştı, o zaman kim haklıydı? Bunlar geçmişte kaldı. Ünal hoca da bizimdir Onur da bizimdir. Ahmet Ağaoğlu'nun bu camiaya şampiyonluk borcu var. 2 yıl öncesini unutmadık. Hala "şampiyonuz" diyemiyorsak Alanya maçından sonra geri çekilen ve takımı çeken Ağaoğlu yüzündendir. Şampiyon olalım, Ağaoğlu da Ünal ve Onur seviyesine yükselir.
İsiyin 6 ay önce
"başarımı ezdirmem boğazınıza takılırım" dediği için gönderildi. bunu Trabzonspor Başkanına değil sıradan bir Trabzonspor taraftarına söyleyemezsin çünkü çok ağır bir söz bu. kaldı ki bir başarısıda yoktu Karaman'ın. o kadro o kısıtlı kadro teknik direktörsüz belki şampiyon olurdu. olmadı... Bilal Erdoğan Başakşehir şampiyonluğunu kutladı.
Remzi-1461 6 ay önce
Bu yazıyı yazarken sanki siyasi zihniyetle yazılmış bir yazı gibi!Batmış bitmiş bir Trabzonsporu alıp bu günlere getiren bir başkandan memnuniyetsizlik ifade etmek hiç akla uygun değil.
kurt 6 ay önce
sen önce ağaoğluna teşekkür et..ünal veya onur farketmes ts sayesinde adam yerine konulmuştur...ünal yüzünden en az 10 maç verdik...şampiyonluk gitti...herkeste gördü bunu..
antikus 6 ay önce
baskan sana saygimiz sevgimiz sonsuz senin Trabzonspor sevgini ölcecek bir kantar henüz icat edilmedi, her seyini evet , fakat ünal hoca kendisini bir halt sanan zavalliya rest cektigi ve kendisine laf söyletmedigi icin gönderildi, yani tamamen siyasi bir karardi, haa gönderilmesi iyimi oldu kötümü orasi tartisilir dediginiz gibi klüp ve arma icin emek verenleri unutmayiz, ama hakki olaninda hakkini teslim etmemiz gerekir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@