Ağaoğlu'ndan teknik kadro açıklaması: Hüseyin hoca istedi

Trabzzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu'ndan teknik kadro açıklaması: Hüseyin hoca istedi

Trabzonspor, Ünal Karaman'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Hüseyin Çimşir'i oturttu. Çimşir ile bugün yeni sözleşme imzalandı.

Hüseyin Çimşir'in yardımcılığı için düşünülen yabancı antrenör hakkında  "Sturridge'ye özel hoca" söylemleri gündeme hetirildi.

Başkan Ahmet Ağaoğlu yardımcı hoca konusuna açıklama getirerek "Yabancı yardımcı hoca Hüseyin Hoca'nın talebiydi. Hüseyin Hoca'ya yardımcılık yapacak antrenörün kariyerli biri olması lazım. Henüz imzalar atılmadığı için isim üzerinde bir şey diyemem. Formatı hocalar belirleyecek. Takımın patronu açık ve net olarak Hüseyin Çimşir'dir. Gelecek olan yardımcı hocanın altyapı, scout konusunda da deneyimli olması bizim için önemli." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bordo
Bordo - 1 ay Önce

Başkan,transferleri ingiltere premier,championship den ts a uygun olan isimlerden transfer yapmaya devam çünkü hem kaliteli ve faydalı disiplinli futbolcular ekuban,ndiaye,sorloth,sakatlıgı tam atlatırsa sturridge...stoperde buradan alınır.

mehmetali pehlivan
mehmetali pehlivan - 1 ay Önce

hangi üst düzey hoca gelir Hüseyin cimşirin altında görev yapar saçmalamayın cimşiri bir ay sonra görücez takıma sistem monta edebiliyormu takım oyunu oynata biliyormu kasım paşanın ahı gitmiş vahı kalmış zor bir sınavda tecrübesini ortaya koyucak

SIRADAKİ HABER

banner513