banner491

Ağaoğlu'ndan Sturridge açıklaması! Futbolcunun ailesiyle görüştü mü?

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, Sturridge ile ilgili soruya yanıt verdi.

banner432

HABER61 - SPOR SERVİSİ

Başkan Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor’un transfer görüşmelerini sürdürdüğü ve ailesinin Akyazı’da maç izlediği Daniel Sturridge ile alakalı soruya yanıt verdi.

Sturridge geliyor mu sorusuna öncelikli olarak Sörloth’a dikkat çekerek cevap vermek istemeyen Ağaoğlu “ Sörloth Prag’da son dakika golüyle burada da açılış golüyle takıma çok çabuk adapte olduğunun mesajını verdi” ifadelerini kullandı.

İngiliz futbolcunun ailesiyle görüşüp görüşmediği sorulan Ağaoğlu bu soruya ise “ Görüşmedim desem inanır mısınız? Henüz görüşmedim. Arkadaşlar konuşuyorlar kendileriyle ilgileniyorlar. Henüz rapor da almadım. “ şeklinde yanıt verdi. 
 

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2019, 00:04

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Konyadan
Konyadan - 3 ay Önce

Sayın Başkanım Strudge eğer yüksek meblağlar istiyorsa almamaktan yanayım.. Shorlot kendini ispatladı fazlasıyla ve Ekuban dan da razıyız.. boşa para vermeyin, taraftar olarak 2 yıl önce bulunduğumuz durumu unutmadık ... Varolun????????????????????????????????

Ali Fuat
Ali Fuat - 3 ay Önce

Hala tatilde olan bir adamı alarak sadece pişmiş aşa su katarsınız...

erdi
erdi - 3 ay Önce

3 milyon avro istiyomuş 1.5 gelirsen gel deme anı cokta ihtiyac yok annesını yollayıp öbnden kolacan eden bir futbolcunun bize katkısı olacagını düşünemiyorum

Kayseri mert
Kayseri mert - 3 ay Önce

Eğer bu oyuncuyu alırsa yonetim takımın dengesini kesinlikle bozar

Kalyoncu
Kalyoncu - 3 ay Önce

Yav ropartör Kerem Baykuş, Tayyip Ebrar Cumur, Behlül Aydın, Ahmet Baha Bilgin, Serkan Asan, Taha Tunç, Yusuf Sarı, Abdürrahim Dursun,Koray Kılınç varken neyin transferini soruyosun

şehzade
şehzade @Kalyoncu - 3 ay Önce

aynen kardeşim öze dönüş 1 sene sürdü

kubilay
kubilay - 3 ay Önce

bu futbolcu da çok güç katacaktır

banner441

banner472