Ağaoğlu'ndan siyaset eleştirisine sert yanıt; Bana saydırmayın!

Başkan Ahmet Ağaoğlu, kendisine yöneltilen siyasi eleştirilere yanıt verdi.

banner432

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, geçtiğimiz günlerde başta  CHP İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Bakan Berat Albayrak üzerinden kendisine yapılan eleştirilere Divan Genel Kurulu'nda yanıt verdi.

Eski yöneticinin gündeme getirdiği konu üzerine kürsüye gelerek konuşan Ağaoğlu  "Ben sporu kullanarak siyasete girmek istesem 40 yıldır çoktan girerdim. Siyaset mi spora girdi yoksa spor mu siyasete girdi? Bana saydırmayın, kulüpler de yöneticilik yapıp siyasete girenlerin sayısı çok fazla. Ben kulübün bekası için önceki yönetim döneminde Hikmet Sami Türk’ün Koray Aydın’ın Mesut Yılmaz’ın kapısına gittim. Bu kadar yükün altına inanç uğruna girdim. Bu kolay bir yük değil. Şikayet etmiyorum ama bunu kolay algılamayın. Siyaset farklı spor farklı." ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu altyapya mecburiyetten dönüldüğü iddiaları üzerine de  "Bakın mecburiyetten altyapıya dönmedik. Konuşma tutanaklarımıza bakın. 1990lı yıllardan beri Ahmet Ağaoğlu’nun hayalidir altyapı.  Altyapıya yapılan ve yapılacak olan yatırımlar yeterli mi değilş modern mi değil.  Trabzonspor gerçeği altyapıysa , bu gerçeğe yatırım üst düzey olmalıdır. " şeklinde konuştu.

Ağaoğlu son olarak "Trabzonspor uğruna çektiğim çile benim için zevktir. Ben bu kulübe çok şey borçluyum. Ömrümün geri kalanını bu kulüp için çalışarak geçirsem de bu borcu ödeyemem" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 16:42

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
abdi abi
abdi abi - 4 ay Önce

başkanım sana bununla saldıranların hiçbiri zor zamanlarda ortada yoktu...onun için boşver...

Assolist
Assolist @abdi abi - 4 ay Önce

Aynen kardesim. Ayrica imamoglunun amaci bayramlasma değildi. Tesislerde secim isini sova donusturup klubude zora sokacakti ertelenmesi cok isabetli oldu.

Orhan yetim
Orhan yetim - 4 ay Önce

Süleyman soylu Trabzonspor ve Trabzonu esir aldı deseydi tam doğrusu olurdu

Ali Aydın
Ali Aydın - 4 ay Önce

Sayın Başkan siyasi açıklaman kamuoyunu tatmin etmedi.. Bayramın ikinci günü bayramlaşma neden iptal oldu üçüncü gün bayramlaşmayı siyasi şow önüştürdün alttan bekleyenlerin bir çoğu ayrıldı.. Yarın ibb başına sayın İmamoğlu geçince ona ne yüzle gideceksin

Sinan  Almanya/ Hamburg
Sinan Almanya/ Hamburg - 4 ay Önce

Bizde ALLAHA senin gibi dürüst Baskanimiz oldugu icin ne kadar sükür etsek azdir .

Muzaffer Hoca
Muzaffer Hoca - 4 ay Önce

Yerden göğe doğru bir yaklaşım.Siyasete köle edilmiş klüp borç tarihinin tüm borçlarından fazla...Peki bu borcun Ne kadarı bugünün yönetimine ait ? Afgurmayın

Serko61
Serko61 - 4 ay Önce

Bu adamı gördükten sonra önceki çobanların kulaklarını cinlatiyorum. Takma kafana başkan bizim milletin huyudur beş kuruş vermez ancak boş gürültü yapar.

Erkan
Erkan - 4 ay Önce

Adam adam

Ali61
Ali61 - 4 ay Önce

Adam adam adam...


banner472

banner441