Ağaoğlu'ndan şampiyonluk sözleri

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu kalan 8 hafta öncesinde konuştı

Trabzonspor 10.06.2020, 08:39 10.06.2020, 08:43
Ağaoğlu'ndan şampiyonluk sözleri

Süper Lig cuma günü yeniden başlayacak ve 8 haftalık şampiyonluk yarışı nefes kesecek.

Zorlu maraton öncesinde Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu son durumu değerlendirdi. Ağaoğlu " Futbol endüstriyel bir oyun. Türkiye'de de çok seviliyor ve çok özlendi. Maçlar seyircisiz olacak ve herkes yeni kurallara adapte olmak zorunda. Dilerim sağlık sorunları yaşanmaz. Trabzonspor camiası, yönetim ve futbolcular olarak yıllar sonra gelen bu şampiyonluk ivmesine odaklandık. Heyecanımız var. Kalan 8 haftaya lider olarak başlıyoruz. Dilerim lider olarak bitiririz. Tüm futbolcuların inanç ve motivasyonları üst düzeyde. İnşallah bu 8 haftalık periyotta hak edenin kazanacağı, dış etkenlerin hakim olmayacağı maçlar oynanır. Oyuncularımız iyi çalıştı. Fizik, güç ve performans olarak rakiplerin bir adım önündeyiz. Hedefimiz şampiyon olmak ve Trabzonluları mutlu etmek." ifadelerini kullandı.

SabahTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
1461 TRABZON 1 yıl önce
Öncelikle yönetimimizi başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. O sene bu sene, bundan sonra da her sene olacak inşAllah. Trabzon 'da olan taraftarlarımızın takımı sosyal mesafeye uyarak en iyi şekilde deplasmana yolcu edeceğine inanıyorum. Avrupa kupalarına gidememe cezası da kalkar inşAllah. Dikkat edilmesi gereken bazı acizane tavsiyelerim olacak:
1- Idari ve mali disiplin kesinlikle devam ettirilmeli,
2- Kamuoyu bilgilendirmesi devam etmeli,
3- Genç yetenekler takıma kazandırılmalı, bu sayede her sene Avrupa'ya bir futbolcu satılarak borç azaltılabilir.
4- Takımda ki birlik ve beraberlik anlayışının devamı için herşey yapılmalı,
5- Başarılı olan takım bozulmamalı, bu kapsamda 2011'de bizden gidenlerin Galatasaray'ı 2 sezon şampiyon yaptığı unutulmamalı.
6- Suni gündemlere kulak asılmamalı, bu toprakların enerjisi iyi yönetilmeli,
7- Altyapıya önem verilmeli, bu kapsamda teknik heyet ve yönetim tarafından antrenman ve maçları izlenmeli, konuşmalar ve ortak faaliyetler yürütülmeli, onlara değer verildiği hissettirilmeli, A takıma çıkan her futbolcu için onu yetiştiren teknik heyete prim verilmeli vb.
8- Bazı seyircilerimiz de iyi gün dostu ve kırılgan olmayı bırakmalı, her koşulda takımı desteklemeli, taraftar olmalı. Iyi taraftar sezonda 8-10 puan kazandırmalı takıma, zira başka Trabzonspor yok.
Cuma akşamı iyi başlarız inşAllah. Sabırsızlıkla bekliyoruz çocukluk aşkımızı. Bu vesileyle bu güzide renklere gönül veren ve hizmet eden herkesi saygıyla selamlıyorum. Bize her yer TRABZON. Gurbetten sevgilerle.
klavye direktör 1 yıl önce
BAŞKANIM hüseyin hocam ilk 11 de SÜPRİZ YAPMASIN o sene bu sene :)) UĞURCAN PERERA CAMPİ COSTA NOVAK SOSA NDİAYE EKUBAN ABDÜŞ WAKAME SORLOTH

Gelişmelerden Haberdar Olun

@