Ağaoğlu'ndan Onur açıklaması - "Fesih için..."

Ağaoğlu'ndan Onur açıklaması - "Fesih için..."

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Onur Recep Kıvrak ile ilgili olarak başkan Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulunarak görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

Ağaoğlu, "Sözleşme feshi konusunda menajerlerle görüşüyoruz. Şuana kadar kabul edilmedi. Görüşme devam ediyor. Mehmet Yiğit Alp ve Ertuğrul Doğan yürütüyor. Çözülür bunlar. Çözülmeyecek şeyler değil. Önemli karar alınması ve arkasında durulması" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rizeli61
Rizeli61 - 1 hafta Önce

Bence onuru gönderecekleri kırmadan gönderelim diye bir ay önce söylemiştim, taraftar olaraktan her duyduğumuz haber sonrası eleştirmeyelim, çoğu haberler yanlış, Onuru da fedakarlık yapacağına bir Trabzonsporlu olarak inananlardanım

Ömer
Ömer - 1 hafta Önce

Onur TSli Onur'dur. Gönderirken incitmeyelim.

Murat K Ç
Murat K Ç - 1 hafta Önce

EyvAllah ONUR kardeş. 10 sene ekmek yedin bu takımdan ve kaptanlık ta yaptın. çok maç sana iyiki sen varsın kalede dedik. ama yüzün eskimedi bizim vizyon değişti. Yeni yapılanmada maddi manevi yoksun artık. İster anlaşarak git istersen dalavera çevir. Kazanan hep TRABZONSPOR olacak. sende geldin geçtin. hakikaten onurluysan helalleş ve git.

takım taraftarı
takım taraftarı - 1 hafta Önce

Ne kadar Sayın Ağaoğlu nun önceki iki başkandan daha iyi işler yaptığını söylesem de her şeyin iyi olduğu anlamına gelmez ayrıca Onur a yapılanlar hiç ama hiçte doğru deyil. Ben eminim alınan bu karalar Ağaoğlu nun deyil trabzon kanatının kararlarıdır. Bir futbolcuyu sevmezsin onunla çalışmak istemezsin hatta onu satıp para kazanmak da isteyebilirsin aldığı para sana çok fazla gelebilir yalnız onu yollamanın bir usulü var bir şekli var yöntemi var bunu futbolcuyu taraftarın önüne hain olarak atarak deyil onunla konuşup anlaşarak yaparsın. Bizim taraftar zaten yıllardır hep başkan ve yönetimlerin ağzından konuşuyor .

Bordo
Bordo - 1 hafta Önce

Ben onurun trabzon sporumuzu çokta sevdiğini hiç düşünmedim bence dini imani para u eylem için çok gec kalindi umarum az zaiyatla atlatiriz iyi yoldayiz takim kendine geliyo ama eksiklerimiz var alternatif sikintimiz var alttan gelen genclerle onumuzdeki yillarda sampiyonluklar gelir bu yil tamzamani gibi duruya ama malesef kadro alternatifsiz sikintili yoksa harbiden tam zamaniydi busene

resulllu
resulllu - 1 hafta Önce

Onur kirilmasin diyen dostlar, Onur'un artilari cok ama tum camiaya kufurleri terbiyesizlikleri ile hic kirilmadilar mi? Benim gozumde kirilmayacak efsane Unal hocadir, ne yapsa destek olalim, ozellikle Onur hakkindaki kararina saygi duyalim derim.

BEKİR
BEKİR - 1 hafta Önce

futbolcu sahaya ve sivil hayatında kulaklarını dikayacaksın bunun başka yolu yok. yada futbolcu olmayacaksın kardeşim

Tscan
Tscan - 1 hafta Önce

Bu onur düşmanlığını. Anlayamadım bı turlu yok bu kadar almış yok böyle yapmış hangimiz de aidatlik duygusu benimsemiş sahip çıkmış hangimiz değil Hacıosmanoğlu taraftarı telkin edememiş onur çıkmıştır ve bu kulüp Fatih atikler aykutlar Özerler şunlar yankolar ve adını hatirlamayacagimiz nice isimsizler paralar ödendi tabiki kimse kulübün üstünde değildir ama onuru bu şekilde kimse yipratamaz hakkıda yoktur onur bir değerdir gönlümde kim düşünürse dusunsun


banner443