banner372

Ağaoğlu'ndan futbolculara maaş dopingi

Trabzonspor, yurt dışında yapılacak sezon başı kampı öncesinde oyuncu alacaklarını tamamen ödemeyi ve oyuncuları önümüzdeki sezona motive etmeyi hedefliyor.

Ağaoğlu'ndan futbolculara maaş dopingi
banner432

Okay Yokuşlu'nun bonservisinin ilk taksidi olan 3 milyon Euro’nun (16 milyon TL) kulübe ulaşması sonrasında Burak Yılmaz’a 1.3 milyon Euro (7 milyon TL), Fabian Castillo’ya da 180 bin Euro’luk (990 bin TL) bir ödeme gerçekleştiren Fırtına, olası bir krizi ortadan kaldırmıştı.

Yeni sezona borçsuz girmek isteyen Trabzonspor, diğer futbolcuların da birikmiş alacaklarını en kısa zamanda yatırmayı planlıyor. UEFA’yla anlaştı UEFA ile yaptığı anlaşmalarda önceliğini oyuncu alacaklarına vereceğini vaad eden Ahmet Ağaoğlu ve kurmayları, bu nedenle herhangi bir futbolcusuyla bu konuda ters düşmek istemiyor.

Bu nedenle kaynak arayışında olan Ağaoğlu, yurt dışında yapılacak sezon başı kampı öncesinde oyuncu alacaklarını tamamen ödemeyi ve oyuncuları önümüzdeki sezona motive etmeyi hedefliyor


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
arif
arif - 12 ay Önce

7 milyon trilyon eski para vay arkadaş ya.bende bankaya olan 15 bin tl yi nasıl öderim derdine düştüm.

Süleyman
Süleyman - 12 ay Önce

Şu kampanya ne durumda, neden gündemde tutulmuyor. Neden güncellenmiyor. Neden yeni çağrılar yapılmıyor. Eminim yardımda bulunacak daha çok insan var.

SIRADAKİ HABER

banner393