banner572

Ağaoğlu'ndan flaş Obi Mikel açıklaması

Obi Mikel için örtülü ödenekten para alındı iddiasına Ağaoğlu cevap verdi

Trabzonspor 01.07.2019, 14:37 01.07.2019, 16:34

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ağaoğlu, transferi açıklanan Obi Mikel ve anlaşma sağlandığı iddia edilen Halil Dervişoğlu ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu şöyle konuştu;.

OBI MIKEL GİZLİ GÖTÜRDÜĞÜMÜZ BİR TRANSFERDİ

"Galiba bu kalibredeki oyuncuların maliyeti bu kadarmış. Öyle çok abartılacak değerler yok. Elimizden geldiği kadar gizli götürdüğümüz bir transferdi. 1 milyon 500 bin euro kendisine teklif ettğimiz son rakamdı."

HALİL'E 2 MİLYON EURO VERME ŞANSIMIZ YOK

"Halil Dervişoğlu transferinde sağ olsun basın, 300 bin Euro'dan başlayan Rotterdam kulübünün fiyatını 2 milyon Euro'ya çıkardılar. Bizim öyle bir para verme şansımız yok."

ABDÜLKADİR VE YUSUF'A GELEN TEKLİFLER YETERSİZ

"Abdülkadir ve Yusuf'la alakalı olarak bizim tavrımız belli. İkisinin de gitmesi hiçbir şekilde mümkün değil. Biri gidebilir, 'Başkan fikrini değiştirdi' denmesin. Değerleri karşılanınca gidebilirler. Gelen teklifler, oyuncularımızın değerini yansıtmıyor."

TRABZONSPOR ŞEFFAF BİR KULÜPTÜR

"Bir gazetede, 'John Obi Mikel'e örtülü para ödenmiş' ifadesi vardı. Trabzonspor şeffaf bir kulüptür. Kimseden saklanacak bir yanı yoktur. Hayatları üstü kapalı geçen insanların karşısındakini de öyle görmesi doğaldır.


Yorumlar (11)
Taraftar 2 yıl önce
Yalanın ve yalancıların gazetesi CUMHURİYET, hükümete çatacağım derken pis ellerini trabzonsporuma bulaştırma, git teröristlere güzelleme yap
Ts 2 yıl önce
Başkan’ın son cümlesi kapak olmuş.ne güzel de demiş.helal
alpaslan pekin 2 yıl önce
malun gazeteye dava acilmasi taraftariyim zira ispati olmayan iftiranin bedeli ödenmelidir cok degil 1 liralik manevi tazminatvdavasi sanirim coj yerinde ve okkali olur
Hasan 2 yıl önce
CUMHURİYET GAZETESİ mahkemeye verilmeli.
kerim çollak 2 yıl önce
bunu söyleyenleri ispata çağırın.
Uğur kumas 2 yıl önce
Adi geçen gazete yazıları mabatlarindan oturdukları yerden sırf kaos ortamı yaratmak için haber adı altında amerikan salatasıdır CUMHURIYET tarihinde bu kadar tutarlı ve şeffaf yönetilen bir kulüp varmı sayın söz konusu gazetenin sayın spor yazarları sıkıysa onu yazin
Ayhan kudu 2 yıl önce
Arkadaş örtü kelimesinden tiksindiği için örtü kelimesinin içine sığdıracağı ne varsa üstüne kusuyor
bırakın trabzonsporu artık yeter.. 2 yıl önce
Allah aşkına yeter ya adam dünya yıldınızı getirmiş yok yok örtülü paradan ödenmiş ,bi kerede muhalefet olmayın başkanı çabasından dolayı tebrik edin ve destek olun..artık şu muhalefeti bırakın yada trabzonsporu rahat bırakın..
ünal Arslan 2 yıl önce
Borsaya açık olan şirket örtülü mörtülü olmaz harcanan kazanılan paralar bellidir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@