Ağaoğlu'ndan flaş açıklama: Burak'ı satmamak için sonuna kadar uğraştım

Ahmet Ağaoğlu Burak Yılmaz konusuyla ilgili Haber61'e konuştu

Ağaoğlu'ndan flaş açıklama: Burak'ı satmamak için sonuna kadar uğraştım

Haber61 Spor Servisi - Tuncay Lakot

Trabzonspor’da gündemin bir numaralı maddesi olan Burak Yılmaz ile ilgili Başkan Ahmet Ağaoğlu Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Burak’ın 15 Mayıs’ta herkese ödeme yapıldığını ancak kendisine yapılmadığını ifade etmesine yanıt veren Ağaoğlu , Burak dahil olmak üzere tüm alacaklı futbolculara 18 Mayıs’ta yapıldığını ancak tecrübeli golcünün bir ihtimal gözden kaçırmış olabileceğini söyledi.

BURAK GÖZDEN KAÇIRMIŞ OLABİLİR

Ağaoğlu “18 Mayıs’ta Halkbank’a 80 Milyon TL giriş oldu. Aynı gün saat 14.00’te tüm futbolcuların alacakları yatırıldı. Burak Yılmaz da dahil. Belgeler de var. Belki Burak bunu gözden kaçırmış olabilir. “ dedi.

SATMAMAK İÇİN SON ANA KADAR UĞRAŞTIM

Ağaoğlu transfer döneminde Burak’ın takımda kalması için var gücüyle uğraştığını belirterek “Beşiktaş başkanı Fikret Orman ile görüştüm beni aradı. Burak’ı kesinlikle satmayacağımı söyledim. Fikret Başkan da almayacağız o zaman dedi, başkanlar nezdinde iş bitti. Burak kendisine de sorabilir. Başkaları araya girmiş vs. bunlar bizi bağlamaz. Ben Burak Yılmaz’ı vermemek için son ana kadar uğraştım, bunun belgeleri de var. Ancak bunu da gözden kaçırmış olabilir. Bunun en yakın tanığı da Fikret Orman’dır.“ ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 11:36
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Memo
Memo - 1 hafta Önce

Kabak tadı vermeye başladı Başkanım. Burağın bir büyüğü olarak Burakla açık açık konuşup anlaşmanız lazım. Sonrada beraber basına çıkıp herşeyin tatlıya bağlandığını açıklamanız lazım. Bizim Burağa Burağında bize ihtiyacı var.

Bırakın bu işleri
Bırakın bu işleri @Memo - 7 gün Önce

Burak kim ki ? Tatlıya bağlanacakmış oynadığı tüm takımların taraftarının nefret ettiği bir oyuncu olabilirmi ? Beşiktaşlılar istemiyor galatasaraylılar istemiyor trabzon seyircisi istemiyor demekki bu adamda bir sıkıntı var süperligin ofsayt rekortmeni burağın rakip savunmanın arkasına atılan toplardaki başarısı dışında ne özelliği var ?

İbrahim
İbrahim - 1 hafta Önce

Burak yılmaz böyle mert bir başkanı bulsun...ellerinden öpsünde başına koysun...burak yılmaz çıkmalı ve bi an evvel ilk önce başkandan,sonra trabzonspor camiasından en son trabzonspor taraftarından özür dilemelidir....burak yılmaz trabzonsporda bir marka golcü oldu...daha önce gidişi zaten hala unutulmadı bu sefer kendini affettirmesi gerekirken bizlere yaptığı stres hiç olmuyor...herkesten bi an evvel özür dilesin ve rodellega ile beraber golleri sıralamaya başlasınlar...

Osay61
Osay61 @İbrahim - 7 gün Önce

Başkan oyuncuyu satmamak için niçin uğraşır anlamadım. Satmıyorum der olay biter.

Caglar
Caglar - 1 hafta Önce

Kabak tadi verdi artik bir susun...alanya macini yenmeye bakin!!

Vugrineç
Vugrineç - 1 hafta Önce

Yav adamla neden Diyaloğa girmiyorsunuz belliki Burak Yılmaz çok alıngan ve duygusal bir insan samimi konuşsaydınız bu yanlış anlaşılmalar hiç yaşanmazdı

Reis
Reis - 1 hafta Önce

Tamam Başkanım bırak artık açıklama yapmayı bu İstanbul yalakaları zaten bunu bekliyor TS karışsın yukarılara gelmesin diye, olan olmuştur ne Yönetim nede Burak sütten çıkmış ak kaşık değildir bu olayda, lig uzun konsantre olmak lazım tamda hava yakalamışken, tatlıya bağlayın kapatın artık bu konuyu

Dama
Dama - 1 hafta Önce

Allah aşkına konuşun, barışın ve taraftarı rahatlatın

Veli
Veli - 1 hafta Önce

Sn başkan sen başkansın neden burak işçi işini yapacak adam olacak yoksa gidecek usta utansın azıcık trabzon sevladalisi ise azıcık açıklama yapsın süs burak desin burak haddini bil yoksa biri çıkar haddini bildirir emi

Cızyo
Cızyo - 1 hafta Önce

Ah burak ah yaktın kendını


banner426

banner421