banner491

Ağaoğlu'ndan esprili Sümer cevabı; Belki unuttu, niye uyandırıyorsunuz?

Ağaoğlu, Özkan Sümer'e yöneltilen "90 Bin TL ücret alıyor" iddialarına yanıt verdi

banner432

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, kendisine yöneltilen "Özkan Sümer 90 Bin TL maaş alıyor" iddialarına yanıt verdi.

Ağaoğlu "Bir takım eleştiriler var. Bu Divanda da oldu. Özkan Sümer'i göreve getiren Trabzonspor Kulübü yönetim Kurulu. Dolayısıyla her türlü tasarrufundan sorumlu olan biziz. Daha 2-3 hafta görev yapan kulübün her kademesinde görev yapmış bir insanı eleştirmenin sağlıklı olduğun düşünmüyorum. İcraata başlar da olumsuz şeyler yapar o zaman eleştirelim. Biz Özkan Sümer’i bu güne kadar para konuşmadık. Bir grup arkadaşsınız bir yere yardıma gidiyorsunuz, ne kadar para alacağım diye sormazsınız. O konu ile ilgili konuşmadık.Bugüne kadar da hiç konusu olmadı." şeklinde konuştu. Ağaoğlu ayrıca Sümer'in para konuşmamasıyla ilgili soruya "Belki unuttu, ne uyandırıyorsunuz." diyerek espirili bir cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 13:33

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ugur
Ugur - 1 yıl Önce

Özkan hocaya acimasizca iftira atan namussuzlar gördünüz mü kac para aldigini.bu kulübe herzaman maddi cikar gözetmeyen sadi tekelioglu gibi özkan sümer gibi degerleri yerin dibine sokup bizi soyanlari basinizin üstünde tasirsiniz.siyasetde de aynisini yapiyorsunuz..

Ahmet
Ahmet @Ugur - 1 yıl Önce

aynen kral. bu sadece trabzon halkına özgü değil. bize zarar veren kişiliksizleri severiz. değerlerimize sahip çıkmaz onları ise kıskanır düşürmeye çalışırız. enteresan bir insan yapımız var.

BAŞKAN
BAŞKAN - 1 yıl Önce

Başkanım ya kusura bakmayında basındada bu haberler yer aldı okuduk özkan sümer kulübe ihtar çekmiş kişidir.faizleriyel birlikte borcunu istemişti neden bassediyorsunuz.şu var 90 bin tl alır almazmı bilmem ama kimse trabzonsporada parasını bırakmıyor...

tarıkbuğra
tarıkbuğra - 1 yıl Önce

maddi olarak en büyük zararı trabzonlulardan görüyoruz.mesela aykut demir ,özer hurmacı gibi

şehzade
şehzade - 1 yıl Önce

Özkan hoca büyük bir değer parayı gündeme getirenler tonla borcu görmezden gelen ama özkan hocanın alacağı parayı kendine dert eden ahmaklar

banner441

banner472