banner526

banner513

Ağaoğlu'ndan Çimşir'e destek

Trabzonspor'da Başkan Ağaoğlu, teknik direktör Çimşir ve futbolcularına moral verdi

Trabzonspor 30.06.2020, 08:24
Ağaoğlu'ndan Çimşir'e destek

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, ligde üst üste yaşanan puan kayıplarına rağmen teknik direktör Hüseyin Çimşir ve futbolculara olan inancından bir şey kaybetmedi. Ağaoğlu'nun, Çimşir ile yaptığı uzun görüşmede, "Size ve takıma olan inancımızdan bir şey kaybetmedik. Hepinize hâlâ güveniyoruz. Kafanızı kaldırın" dediği öğrenildi.

Trabzonspor'un önce Alanya ardından A.Gücü ile berabere kalarak zirve yarışında 4 puan bırakması üzerine başkan Ahmet Ağaoğlu devreye girdi. Ahmet Ağaoğlu teknik direktör Hüseyin Çimşir'e destek vererek, moralini yüksek tutmasını istedi. Başkan, Çimşir ile yaptığı uzun görüşmede, "Hocam biz sana inanıyor ve güveniyoruz. Desteğimizin ve inancımızın her zaman sizinle olduğunu bilin. Birlikte başaracağız... Sonuna kadar camia arkanızda" ifadelerini kullandı.

RAKİPLERİN KAYBI TESELLİ OLDU
TAKIMA da bir konuşma yapan Başkan Ağaoğlu, "Buraya kadar siz getirdiniz. Burada vazgeçmek veya mücadeleyi bırakmak gibi bir duygunuzun olmadığını da biliyorum. O yüzden oynayacağımız ilk maçtan (G.Saray) itibaren mücadele ruhuyla sahada olalım" diye konuştu. Bu arada Başakşehir ile G.Saray'ın berabere kalması ve Sivas'ın kaybetmesi Fırtına'ya teselli oldu. Fırtına, G.Saray'ı yenmesi, Başakşehir'in Antalya'da kaybetmesi halinde yeniden zirveyi geri alma şansına sahip.

Sabah


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (23)
Hepimiz61 5 gün önce
Yapma büyük başkan! Takımı sportif ve finansal olarak düzlüğe çıkarmak için verdiğin iki senelik onca çabayı, mücadeleyi ve alın terini Hüseyin hocaya güvenerek heba etme ne olursun!
Albatros 5 gün önce
Ts.2 gs 0 Antalya 2 vasaksehir1
AHMET TS 5 gün önce
KEŞKE
TS candır 5 gün önce
Neremle gugüleceğimi bilemedim, bari ikinciliği korusa, ahada benden size skor GS :5 - 0: TS, mac bu skorla bitmesin futbol izlemeyi bırakırım, hoca dedigin terim gibi olur, adam forvetsiz, bir suru sakatla basaksehiri yerle bir etti, hakem devreye girmeseydi yenecekti de.
Adnan 5 gün önce
Hüseyin Çimşir çok kaliteli bir insan. ancak hoca olması için uzun bir zamana ihtiyacı var. trabzonda kalırsa hem kendine hemde takıma zarar verir.
OFLU TÜRK 5 gün önce
BEN GÜVENMİYORUM DELİLİMDE ALANYA VE ANKARA MAÇLARI
yasar 5 gün önce
aman başkan artık açıklama yapmayı bırakın, rahat olsun futbolcular.
acalis 5 gün önce
Biz inanmıyoruz..
Garip 5 gün önce
SMA BIZ ONA INANMIYORUZ..
Alp TÜRK 5 gün önce
Bu sezon inanıyoruz yapacak bişey yok fakat bir dahaki sezon?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@