7m


7m

hyundai

Ağaoğlu'ndan bayram mesajı

Ahmet Ağaoğlu'ndan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

Trabzonspor 28.10.2020, 15:29
Ağaoğlu'ndan bayram mesajı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ağaoğlu, kulübün internet sitesinden yayımlanan mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının, büyük mücadeleler sonucunda kurduğu Cumhuriyet'in 97. yıl dönümünde olduklarını anımsatarak, "Cumhuriyetimizin sadece yönetim şekli değil, bir duruş ve bir karakter olduğuna inanan bizler, 29 Ekim'i ilk günkü coşkumuzla karşılamaktan onur ve gurur duyuyoruz." ifadesini kullandı.

Ağaoğlu, şunları kaydetti:

"Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkeleri, her daim yolumuzu ve hedefimizi belirleyen tek gerçektir. Bu ilkelerden taviz vermeden aydınlık geleceğe yürümek, Cumhuriyetimizin temel değerlerini koruyup kollamaktan geçmektedir. Bu görev hepimizindir. Cumhuriyetimizi kurarak bizlere miras bırakan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Yaşasın Cumhuriyet."


Yorumlar (4)
Mahmut 61 2 yıl önce
Mevlid kandilimiz mübârek olsun.
Derviş 2 yıl önce
Mevlid Kandilimiz Mübarek olsun.Peygamber Efendimiz (S.A.S)getirdiği tüm ilkelerin hakikatlerin hayatımızın her alanın da yaşayabilmek Duasıyla ...
mavi 2 yıl önce
Başkan yanındayız fakat td konusunda 29 12 2019 da hata yaptın eğer newtonu göndereceksen, anlaşmazlıkları çözerek ünalı tekrar geri getir.
FUAT 2 yıl önce
Başkan, avcı vb gidip 6,7 lira boşuna para verme, ünal ile bütün meseleleri çöz tekrar td getir , ünal takıma 6,7 lira kazandırır futbolcu parlatır takım kazanır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@