Ağaoğlu'ndan Atletico Madrid örneği

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu maç öncesinde açıklamalarda bulundu

Ağaoğlu'ndan Atletico Madrid örneği

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Getafe maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu şöyle konuştu;

Madrid büyükelçimize çok teşekkür etmek istiyorum. İlk defa uçağın kapısı açılıp otobüsün tekerleğini görene kadar 15 dakikada havaalanını terkettik. Hiçbir sıkıntı yaşamadan kendi evimizde gibi bir ilgiyle otelimize geldik. Bunda Madrid büyükelçimizin büyük etkisi var. Böyle bir maç öncesi devletimizin gücünü görmek bizi mutlu etti. Taraftarlarımız Avrupa'nın çeşitli yerlerinden geldi onların desteğiyle karşılaştık. Getafe tarihinde ilk kez Avrupa maçı oynayacak onlar için de çok önemli. Bizim de eksiğimiz çok. Sıkıntılı dönemden geçiyoruz. Önemli oyuncularımız kadroda yok. Ancak 11 kişiyle oynanan bir oyun bu. Umarım aralarındaki uyum sürecini çabuk atlatırlar ve hem burada hem Sivasspor karşısında iyi bir futbol ortaya koyarız.

Oyuncularımızın motivasyonu gerçekten üst düzey ama mental olarak bir yorgunluk var. Arkamızda bıraktığımız süreçte de 8 tane ağır maç oynadık. Özellikle grup eleme maçları oldukça ağır tempoda geçti. Ayrıca 4 çok önemli futbolcumuzun kadroda olmaması sakat olması bir mental yorgunluk getirdi. Bizim de amacamız psikolojik oılarak onlara destek olmak. Dün akşam A.Madrid Juventuıs maçını izledim. Kendi sahasında 2-0 geriye düşmesine rağmen taraftarın desteğiyle Atletico Madrid skoru 2-2 'ye getirdi. Taraftar çok önemli . Taraftar desteği olmadığında başarı hayalin ötesinde oluyor. Bu süreçte taraftar ve camiamızın her zamankinden fazla desteğini ihtiyacımız var.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 19:46
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevzat
Nevzat - 7 ay Önce

Çok güzel diyorsun sayın başkanımda takımın hali ortada hani aldığım gençler hani o dahi yetenekler

Hakan
Hakan @Nevzat - 7 ay Önce

Yeni transferlerden bir tanesi bile kac haftadir kendini gosteremedi. Bu sene sinifta kaldiniz baskanim. Ancak layikiyla bu isi yapacak tek kisi hala sensin.

Yasar
Yasar - 7 ay Önce

Transferinle gurur duy Sayın Başkan .!

Remzi
Remzi - 7 ay Önce

Riv riv da riv riv anca riv riv hani bi takima katkı yapacak adam transfer yaptın kimi kör kimi topal anca riv riv..

Kazım
Kazım - 7 ay Önce

Aldığınız adamlar, keşke alternatif olabilsey di. Maalesef yine boş transferler. Bu sene de boşa geçecek. Çok yazık.

Serko61
Serko61 - 7 ay Önce

Baskan bitpazarindan mal alir gıbı ucuz buldun takima aynı mevkide onaltı genç aldın hiçbiri hazır değil hiçbiri süperligde oynatacak kalitede değil. Hiçbiri ne sag beke ne sol beke alternetif yok ardavucmudur nedir goklere çıkardın gördükki boşuna almanyadan kovmamışlar.

Mert
Mert - 7 ay Önce

Dalga mi geciYorsun baskan bu takimi en cok zarar veren ünal hoca

baha burak
baha burak - 7 ay Önce

çıkabilecek en defansif kadro ile çıkıyoruz. hedef belli gol yememek ama yine gol yiyoruz. Boş yere yoruluyoruz bu avrupa maçları ile gençleri oynatsınlar

Kalyoncu
Kalyoncu - 7 ay Önce

Alt Yapın ofansif özellikli yıldız olabilecek futbolcu kaynıyor senin yaşlı kariyerli yabancıların orta saha yı zor geçiyor rezalet


SIRADAKİ HABER

banner513