banner556

Ağaoğlu'ndan algıcılara bir çağrı daha: Yapmayın!

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, yalan üzerine kurulan bazı basın organlarını yine eleştirdi

Trabzonspor 13.08.2019, 19:03 13.08.2019, 19:47
Ağaoğlu'ndan algıcılara bir çağrı daha: Yapmayın!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu geçtiğimiz günlerde "Hergün 30-35 futbolcu yazıyorlar, onlara para arıyorum " diyerek dalga geçtiği bazı sosyal medya ve basın yayın organlarını yine eleştirdi.

Haber61'e özel açıklamalarda bulunarak bazı kişi ve kurumların taraftarlara transferler üzerinden algı yarattığının altını çizen Ağaoğlu " Transfer dönemi bizim açımızdan değil ama taraftar açısından sıkıntılı geçiyor. Algı yaratan kişilerin, haber sitelerinin biraz daha hassas olmalarını rica ediyorum. Hayal aleminde gezmeyelim. Bugün forvet diyoruz ama sağından solundan baktığınızda 5-6 forvet var. Alınacaksa da alınır. Geçtiğimiz günlerde bir gazetenin müdürüne bunu söyledim. Bize yanlış yaptırmaya çalışmayın. Zaten yapmayız. Algı yaratmayın. Yapacaksak kendi yanlışımızı kendi doğrumuzu kendimiz yaparız." ifadelerini kullandı.

Röportajın tamamını izlemek için tıklayın...

Yorumlar (5)
Hacı ökkeş 1 yıl önce
Ümraniyespır maçında yaptınız yanlışı
Mert 1 yıl önce
Adam gibi Adam !
takım taraftarı 1 yıl önce
Allah aşkına başkan bırak bu ayakları artık. Ne demek biz yanlış yapmayız . Tamam öncekilere kıyasla iyisiniz ama geleli yanlışlarla dolusunuz. Geçen yıl aldığınız futbolculardan biraz Newakeme tuttu onların yanında Ekuban ve Housseını eh bu gibi futbolcular türkiye ikinci ligi dolu ki kupadada ikinci lig ekibine elendin hemte iki maç üzerinden. Geçen yıl herşeyi Onur ve Burak a yikmaniz taraftarın medyanın önüne maç sattı ihanet etti gibi atmanız sizi asla affettirmez. Gelelim bu yıla elindeki santraforu bırak git sezon başlayacak santrafor yok. Şimdide etrafına bakıyor 5 yada 6 santrafor varmış. Ağaoğlu sen etrafına deyil sahaya bak kim var . Ekuban asla ve asla bir santrafor deyil afrika kupasında kaç golü var. Koray veya muhammeti diyorsan hazırlık maçlarında kaç gol attılar. Bunlarla lige girersen çok erken havlu atarsin. Sorlocht öyle bir gol atma ile hemen golcü olunmuyor. Bu yıl aldığınız futbolcuların size göre gençlerin hiçbiri direk girip oynayacak kapasitede deyiller. Gampi diye bir stoper almışsınız tam iki ayda adamın ayakta duracak hali yok onun için Arjantin e gitmeye gerek yoktu Türkiye ikinci liginde onun gibi yüzlerce var. Şimdi biraz Edgar in katkısı olabilir onuda kiraya ver. Bu takıma daha ön libero santrafor şart. Bu takıma on numara şart bana kimse Sosa demesin çünkü Sosa nın bu takıma aldığı paranın onda bir katkısı yok. Yilda kaç golle kaç asistle oynuyor. Sağ bekte alternatif kim Çörekçi yada Börekçi mi peki Sol bekte kim . Sayın Ağaoğlu hata yapmayız diyorsunuz ama herşeyiniz hata. Hanı nerde 1461 ne oldu ordan 5 veya 6 futbolcu alacağız diyordunuz orası futbolcu tarlası idi ne oldu tarla çamur mu çıktı yoksa tarlayı belleyenler ekenler bu işten zerre kadar anlamıyordu. Hata yapmayız Ağaoğlu öyle mi. Geçen yılı senin aldığın mı yoksa önce ki futbolcularla mı götürdün iyi düşün senin bir tek Newakeme başka yok. Hangi para kaynağını buldunuz Ağaoğlu gidip kredi kullanıp borç ödediniz. Forma sponsorunu sen yada siz mi buldunuz yoksa Berat Albayrak mı. Burak i bedeva sattınız artı üç yıl daha para ödeyeceksiniz oda gidip ikinci yarı Beşiktaşı sırtladı Kucka yi sattınız üste para ödenecek Onur aynı iyi ki Onur onurlu cıktı yalnız geçmiş paralarını isdeti hatta hepsini deyil . Bütün bunlar mı hata deyil Ağaoğlu.
Nadi61 1 yıl önce
Hepsine degil ama çok şeye katılıyorum yazdıgının..
Hasan 1 yıl önce
Ne gada akılli yorumlar yapmişsun böyle yaw

Gelişmelerden Haberdar Olun

@