alexa metrics

banner536

Ağaoğlu'ndan Abdülkadir Ömür itirafı!

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu: Abdülkadir Ömür için Manchester City 23 Milyon Euro verdi kabul etmedim. İtiraf ediyorum vermeyerek hata yaptım

Trabzonspor 30.06.2021, 14:45
Ağaoğlu'ndan Abdülkadir Ömür itirafı!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu bordo mavili kulübün olağan genel kurulunda genel kurul üyelerinin sorularını ve eleştirilerini yanıtladı.

Ağaoğlu konuşması sırasında Abdülkadir Ömür konusunda da itirafta bulundu. Ağaoğlu "Abdülkadir Ömür’e Manchester City 23 Milyon Euro verdi. İtiraf ediyorum vermeyerek hata yaptım." dedi.

Ağaoğlu şöyle konuştu;

Bu ülkede pandemi denen bir illet yaşıyoruz. Böyle bir süreçte 180’nin üzeirnd euçak seyahati ve maç oynayarak yüzde 80'imiz enfekte olarak bu süreci geçirdik.

Altyapı maçları henüz yeni başladı. Bu süreçte futbolda online eğitim verildiğini duymadım. 550 Milyon Dolarlık naklen yayın geliri 230 Milyon dolara dğşmüş durumda Bu takımı gelirlerin bu kadar azaldığı yerde yarışın içinde tutma noktasında kimlerin emeği geçtiyse teşekkür ediyorum.


Altyapıyı bir an önce hizmet sokak niyetindeyiz. En yüksek vakaların yaşandığı il bir dönem Trabzon’u bu durumda bizim A takımımız her hafta 3-4 oyuncumuz poziti çıkıyordu. 3 kalecimiz pozitif oldu Bundan sonrası için sorumluluklarımız var. Taraftarlarımızın beklentileri var. Kendi oyuncumalımız ağır şekilde eleştirildiğinde kaçımız sahip çıktık. Gelin el ele verelim oyuncuları öönce koruma altın alalım. Bu oyuncularla olmaz denildiği yerde bu oyuncularla olacağını anlatmamız lazım. Bu bir ekonomidir. Marka değerini yukarıda tutmak için yarış içinde olmanız lazım. 

Ben Uğurcan Çakır’ı pazarlamadım oyuncu kendi yeteneği ile kendi pazarını kendi oluşturur. Uğurcan biz geldiğimizde 3. kaleciydi. Abdülkadir Ömür’e Manchester City 23 Milyon Euro verdi. İtiraf ediyorum vermeyerek hata yaptım


Yorumlar (22)
Omer 7 ay önce
Abdülkadir Ömür maalesef elimizde kalacak bu şekilde devam ederse. Kronik sakatlığı var bu çocuğun, bütün Trabzon biliyor bunu. Keşke gönderselerdi de önceden, belki bambaşka bir Abdülkadir izliyorduk bugün.
ferşad 7 ay önce
başkan rüyada görülmez bu para kaç lira bekliyordun abdukadirden ki 23 milyon euroyu kabul etmedin resmen yaktın bizi çaktı elimizde bu saatten sonra 10 verirseler yolla gitsin
Bafrali 7 ay önce
Hiç öyle konusma sayın agaolu. Ben inanıyorum ki abdulkadir bu sezon patlama yapacak. Ve o 23m uzerınde bir paraya satılacak.
harun 7 ay önce
Bravo başkan, çok iyi yapmışsın; seneye 50 milyona satarız(!) Umarım uğurcanı da bir an önce gönderirsin.
ercan 7 ay önce
Satsa Şampiyonluğa oynayan takım en iyi adamını satar mı dersiniz. Satma sa Turşusunu mu kuracaksın satsana da derler.. Zor iş.. Kısmet biraz da..
kenan 7 ay önce
BİRİ BAŞKANA TÜRKİYEDEN ÇIKAN BİR FUTBOLCUNUN 30 MİLYONA AVRUPADAN ALICISI OLAMAYACAĞINI ANLATMASI LAZIM
Orhan 7 ay önce
Tek hatan o mu yani?
Erol 7 ay önce
Sayın Başkan evet hata yaptınız ancak ben böylesi bir haber e yorum yapmıştım her malın bir değeri var on metre karede top oynayan bu oyuncu İçin müthiş bir rakam hemen satın dedim çünkü tamamen ticari mantık tı fikrim ederinin çok üstü bir teklifti şimdi hatanızı telafi etme zamanı ederi 2 milyon sterlin varmısın aradaki farkı cebinizden karşılamaya o zaman bedelini Ödemiş olursunuz haydi Başkan şimdi
? 7 ay önce
Daha pahalıya satarsa farkı kendi alabilir mi ?
süleyman 7 ay önce
Ve elinde kaldı başkan. Bu çocuğun kimseye faydası olmaz bu saatten sonra. Bir değer kayboldu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@