banner539

banner526

banner533

banner513

Ağaoğlu'ndan 15 Temmuz mesajı!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 15 Temmuz hain darbe girişimi ile alakalı mesaj yayımladı.

Trabzonspor 14.07.2019, 11:48 14.07.2019, 11:53
Ağaoğlu'ndan 15 Temmuz mesajı!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin, "Devlet geleneğine inananlar bu günü asla unutmamalı ve gelecek kuşaklar nezdinde de unutturulmamalıdır." değerlendirmesinde bulundu.

Ağaoğlu, bordo-mavili kulübün internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, 15 Temmuz'un tüm ulusun kaderini değiştiren tarihi bir olay olduğunu, alçak darbe girişimi karşısında canını siper eden aziz kahramanlar önünde saygı ve minnetle eğildiğini belirtti.

15 Temmuz'un, darbe girişimine tanık olan hiçbir vatandaşın unutamayacağı, ulus tarihi içinse kapkara bir günün adı olduğuna işaret eden Ağaoğlu, şunları kaydetti:

"15 Temmuz, devleti ele geçirmek isteyen FETÖ'nün ülkeyi korku ve kana buladığı bir kırılma anıdır. 15 Temmuz, toplumun her kesiminden binlerce insanın meşum kalkışmayı püskürtmek için canını ortaya koyduğu bir mihenk taşıdır. Devlet geleneğine inananlar bu günü asla unutmamalı ve gelecek kuşaklar nezdinde de unutturulmamalıdır. Ben, tüm ulusumuzun kaderini değiştiren bu tarihi olayın üçüncü yıl dönümünde, alçak darbe girişimini önlemek için canını siper eden aziz kahramanlarımızın anısı önünde saygı ve minnetle eğiliyorum."

Yorumlar (7)
Semih Atik 1 yıl önce
15 temmuz tiyatrosu.
hakki 1 yıl önce
dogru soze ne hacet
Uygar 1 yıl önce
Seni seviyoruz başkan
Sersali61 1 yıl önce
adamsin baskanim. allah basarilarini daim etsin. 10 yil 15 yil baskan ol en azindan. seni cok seviyoruz
kadir 1 yıl önce
zekâ özürlüler. hala tiyatro diyorlar. nasıl bir beyniniz var? ya da var mi?
Kalyoncu 1 yıl önce
Lan editör yayınla
Kalyoncu 1 yıl önce
Bunu değil dün gece yazdığım yorumu yayınla editör

Gelişmelerden Haberdar Olun

@